Gülse Birsel: Artık makyaj fayda etmiyor

ads
ads
03/12/2019

ads ads
Gülse Birsel: Artık makyaj fayda etmiyor

Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisi setinden paylaştığı fotoğrafında yorgunluğunu anlatan bir mesaj paylaştı. Paylaştığı mesajla okuyanlara tebessüm ettiren Birsel "Artık makyaj fayda etmiyor" dedi.

Gülse Birsel hem yazdığı hem de Gizem rolüne hayat verdiği Jet Sosyete adlı dizinin setinden bir fotoğtaf paylaşan oyuncu yazdığı mesajla okuyanları tebessüm ettirdi. Dizi çekimlerindeki yorgunluğunu bir şarkıyla anlatan Birsel fotoğrafın altına şu notu düştü:

"Uykulaar haram oldu, gençliğim bak talan da olduu, zalım geeceler. (İç. Jet Sosyete Seti. Gece/ Genç ve akıl almaz güzellikteki kadının yüzünde çekimin 14. saatinin haklı gururu vardır, ne var ki gözleri kanlanmıştır ve artık makyaj fayda etmemektedir."

03/12/2019 23:30
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Gülse Birsel: Artık makyaj fayda etmiyor, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları mahkemeye sundu: Babasına ekonomik yardımda bulundu

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları yaptıkları açıklamada babası Thomas Markle'ın Birleşik Krallık medyasının hedefi olana kadar yakınlıklarının sürdüğünü ifade ettiler. Avukatların makhemeye sundukları evraklarda, Meghan Markle'ın Birleşik Krallık'taki tabloid gazeteleri babası Thomas Markle ile ilişkisini bozmakla suçladığı ifadeleri yer aldı. Aynı zamanda Markle'ın babasına ekonomik yardımlarda da bulunduğu ifade edildi.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.