HABER KIBRIS

Gülse Birsel’den bam bam bam

Yeni sezonda Jet Sosyete dizisini TV 8 ekranlarında göreceğimiz Gülse Birsel sezon başlamadan önce çıktığı tatilde huzurun ve denizin tadını çıkartıyor.

ads
17/07/2018

Gülse Birsel’den bam bam bam

Uzun bir aradan sonra kaleme aldığı ve başrolünde oynadığı Jet Sosyete dizisiyle ekranlara dönen Gülse Birsel, bir yandan da yer aldığı reklam filmleriyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Neşeli ve enerjik tavırlarıyla öne çıkan Birsel, sosyal medya hesabını son zamanlarda aktif olarak kullanıyor. Çıktığı bir tatilde oyuncu arkadaşı Hasibe Eren tarafından fotoğrafı çekilen Birsel bu doğal kareyi: “Yaz tatillerinde böyle havalı tavırlarım oluyor. Ama bu kadarı senede bir denk gelir, bakınca kendimden etkilendim, o denli. Hasibe Eren yakalayıp çekmiş. Günbatımının doğal hali, filtre miltre yok, bam bam bam!” notuyla paylaştı.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Gülse Birsel, Jet Sosyete, tv 8, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Prematüre bebek annelerine öneriler

HK MAGAZİN

Türkiye'de her 10 çocuktan 1'i prematüre doğuyor. Küçücük bedenleriyle hayatta kalma mücadelesi veren prematüre bebeklerin bakımı anne babaları endişelendirse de bu konuda yapılan farkındalık çalışmaları gün geçtikçe daha çok umut ve bilgi aşılıyor. Peki anne babalar bu süreçte bebeklerine nasıl yaklaşmalı, nelere dikkat etmeli? Prematüre Gücü Projesi kapsamında bilgiler veren Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı merak edilenleri anlattı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.