HABER KIBRIS

Gülse Birsel'den sürpriz Yıldız Tilbe hamlesi 

ads
19/12/2017

Gülse Birsel'den sürpriz Yıldız Tilbe hamlesi 
ads

Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel, kış aylarında ekranlara yeni bir sitcom diziyle geri dönmeye hazırlanıyor. Birsel yeni dizisi için ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'yi de kadroya eklemeyi planlıyor.

Gülse Birsel’in yeni dizisi Jet Sosyete izleyiciler tarafından şimdiden merakla bekleniyor. Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizilerinin ardından Birsel’den ekran başındaki izleyicilere kahkaha attıracak bir yapım daha bekleniyor.

Özellikle Aile Arasında filmiyle sinema salonlarını kahkahalara boğan Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisi için ters köşe yapacak bir harekette daha bulundu. ‘Aile Arasında’ filmiyle vizyonda büyük ilgi gören Gülse Birsel, yeni sezonda ‘Jet Sosyete’ adlı diziyle yönünü televizyon ekranına çevirdi.

Akşam’da yer alan habere göre cast çalışmalarına tam gaz devam eden Birsel, sürpriz bir isme teklif götürdü. ‘O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturan Yıldız Tilbe’yle çalışmak isteyen Birsel, karşı taraftan henüz net bir yanıt alamadı. Acun Ilıcalı’nın da O Ses Türkiye yarışmasını sürdürebilmek için sarıldığı Yıldız Tilbe’ye bu sefer de Gülse Birsel sarılmak ihtiyacı hissetti.

Zira birçok kişi tarafından eleştirilse bile Yıldız Tilbe’nin halkta büyük bir kabulü var ve yaptığı her iş, söylediği her söz ile göz önünde bir isim. Şayet Gülse Birsel amacına ulaşır ve Yıldız Tilbe’yi diziye katarsa Jet Sosyete’nin tanıtımı için müthiş bir işe daha imzasını atmış olur.  

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Gülse Birsel, yıldız tilbe
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems