Gupse Özay’dan yeni film: Lohusa!

'Deliha' serisi, 'Görümce' ve 'Eltilerin Savaşı' gibi çok izlenen filmlere imza atan komedyen Gupse Özay, yeni filminin müjdesini verdi. Oyuncu ve senarist, yeni filminin adını da ilk kez açıkladı.

ads ads ads ads ads
11/09/2023

ads
Gupse Özay’dan yeni film: Lohusa!

2020 yılında vizyona giren 'Eltilerin Savaşı' filminden sonra ekranlardan uzak olan Gupse Özay, 2024 yılında sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak yeni projesi için çalışmalara başladı.

Özay, ‘Lohusa’ adını verdiği son filminde bir anne ve babanın, doğumdan sonra yaşadıkları ilk 40 günü kendileri ve arkadaş çevreleri üzerinden ele alarak anlatacak.

9 Eylül 2022'de kızı Jan Asya'yı kucağına alarak ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan Gupse Özay, uzun bir senaryo çalışmasının ardından yeni filmi için ekim ayının ilk günlerinde sete girecek.

39 yaşındaki oyuncu, ebeveynliğin ilk aylarına dair komedide, her ailenin kendinden izler görebileceği anları beyazperdeye taşıyacak. Senaryosunu Özay’ın yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği filmin cast çalışmaları devam ediyor.

'Deliha' filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncu çift Gupse Özay ile Barış Arduç, 29 Temmuz 2020 tarihinde İzmir Çeşme'de nikâh masasına oturmuştu.

11/09/2023 14:26
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Gupse Özay, Lohusa
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.