HABER KIBRIS

Hadise’den muhteşem açılış

Ünlü sanatçı Hadise, yeni yıl etkinlikleri ve açılış sebebiyle Girne’de yeni hizmete giren Les Ambassadeurs Hotel’de sahne aldı. Birbirinden güzel şarkılarını kendisini izlemeye gelenler için seslendiren Hadise, performansı ve enerjisiyle hem göze hem kulağa hitap etti

ads
01/01/2018

Hadise’den muhteşem açılış
ads

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Hadise önceki akşam Girne’de yeni açılan Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle bir araya geldi.

hadise (9)

Şarkılarıyla ve danslarıyla Les Ambassadeurs Hotel konuklarına unutmayacakları bir gece yaşatan Hadise, “Mutluyuz, heyecanlıyız yeni bir yılın heyecanı var. Her şeyden önce herkese sağlık diliyorum çünkü sağlık en önemlisi. Sağlıktan sonra istediğimiz her şeyi Allah bir şekilde yaşatır bence. Tabii ki bunun için çalışırsak. 2017 enteresan bir yıldı. İş konusunda yoğun bir yıldı. O Ses Türkiye’de bir şampiyonluk yaşadık. Bu benim için çok güzeldi. Onun üzerine çok güzel bir albüm çıkardık. Şampiyon adını verdik doğal olarak bu şampiyonluktan sonra. Ailemle birlikte geçirdiğim ve çalıştığım çok güzel bir yaz geçirdik. Güzel klipler çektik. Güzel bir yıldı. 2018 de bol çalışmalı bir yıl olsun inşallah. Aşk da olursa olsun. Bu yıl aşk istiyorum diyerek hiçbir zaman yeni bir yıla girmedim. Yeni yılda klipler devam edecek. Yazdan önce 3. klibi çekeceğiz.” dedi.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: hadise, otel, açılış, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems