Hadise'nin gönderme yaptığı şarkı listelerde birinci sırada

Geçtiğimiz nisan ayında evlendiği Mehmet Dinçerler’den ayrılma kararı alan Hadise’nin eski eşine gönderme yaptığı şarkı, listelerde zirveye oturdu.

ads ads ads ads
20/09/2022

ads
ads
Hadise'nin gönderme yaptığı şarkı listelerde birinci sırada

Nisan ayında evlendiği Mehmet Dinçerler’den boşanma kararı alan Hadise’nin “Sıfır Tolerans” şarkısı iTunes müzik listesinde zirveye yerleşti. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yapan Hadise, ”Yıllar sonra #SıfırTolerans şarkımızı iTunes’ta yeniden bir numarada görmek inanılmaz bir his! Bu şarkı hepimizin!” dedi.

KONSERDE GÖNDERME YAPTI

Geçtiğimiz günlerde konser veren Hadise, bu şarkıyı söylediği esnada “Özgürlüğünüzü kısıtlayanlara sıfır tolerans! Hayatınızı yaşayın” ifadelerini kullanmıştı. Şarkıcının, boşanma aşamasında olduğu Dinçerler'e gönderme yaptığı iddia edilmişti.

YÜZÜĞÜ YERE FIRLATTI

Dört aylık eşi Dinçerler’e boşanma davası açan Hadise, Ataşehir konserinde parmağındaki yüzüğü çıkararak yere fırlatmıştı. Yıldızın yüzüğünü fırlattığı esnada ise 'Prenses' şarkısı çalıyordu. Hadise “Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” kısmında parmağındaki yüzüğü çıkararak yere fırlattı.

20/09/2022 14:29
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Hadise, gönderme, şarkı,
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Yılmaz Erdoğan: Banyosu olmayan evde dört kişi kaldık!

HK MAGAZİN

1993 yılında senaryosunu yazdığı ve Demet Akbağ ile başrolünü paylaştığı 'Bir Demet Tiyatro' ile geniş kitleler tarafından tanınan Yılmaz Erdoğan, kendi yaşamına dair yakın arkadaşı Ahmet Mümtaz Taylan ile sohbetinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 1967 Hakkari doğumlu olan ünlü oyuncu ve yönetmen, Ankara'da lise eğitimini tamamladıktan sonra geldiği İstanbul'da yaşadığı zorluklardan bahsetti.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.