Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu itirafı: Sen gelmeden internete yazdık, baktık

Telefonundaki özel görüntülerinin internette yayılması nedeniyle zor günler geçiren Aslı Bekiroğlu, son olarak Konuşanlar isimli programa konuk oldu.

ads ads ads
21/05/2022

ads
ads
Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu itirafı: Sen gelmeden internete yazdık, baktık

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, telefonunda kendisi ve erkek arkadaşıyla özel görüntülerinin yayınlanması nedeniyle zor günler yaşamış ancak verdiği kararlı mücadelenin ardından bu süreci atlatmıştı.

 Bekiroğlu, son olarak Exxen'de yayınlanan Konuşanlar isimli programa katıldı.

Programda anlatacak kötü bir olayını düşünürken arkadaşıyla yaşadığı diyalogdan bahseden Aslı Bekiroğlu, "Buraya gelmeden arkadaşımla konuştuk, kötü hikaye olarak ne anlatabilirim diye. Arkadaşım da dedi 'yazsınlar internete Aslı Bekiroğlu diye orada her şey çıkıyor'" ifadelerini kullanınca stüdyodakiler gülme krizine girdi.

Bekiroğlu'nun sözleri üzerine bir itirafta bulunan Hasan Can Kaya, "Çok karaktersiz bir şey söyleyeceğim. Sen gelmeden internete yazdık, baktık" dedi.

 O açıklamaların ardından Hasan Can Kaya, "Bunları yayınlayabilir miyiz Aslıcım" dedi. Aslı Bekiroğlu ise "Yayınla ya neler yayınlandı. Bunlar koyar mı be" dedi. Hasan Can Kaya ise daha sonrasında "Evet gerçekten onları da izledik" şeklinde konuştu.

21/05/2022 13:52
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Hasan Can Kaya, Aslı Bekiroğlu
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.