'Hayatım skandallarla geçti' diyen Acun Ilıcalı rezil olduğu anı anlattı

ads ads ads ads ads
30/03/2024

ads
'Hayatım skandallarla geçti' diyen Acun Ilıcalı rezil olduğu anı anlattı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Saba Tümer'in programına konuk oldu. Özel hayatı ve iş hayatıyla ilgili konuşan Acun Ilıcalı, "Hayatım skandallarla geçti" diyerek rezil olduğu bir anı anlattı. Saba Tümer, kahkahalarına hakim olamadı.

Saba Tümer'in YouTube'da yayın hayatına başlayan "Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum" programının ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu.

"Benim hayatım rezil olmakla geçti" diyen Acun Ilıcalı, yaşadığı bir olayı şu sözlerle anlattı: "Ben muhabbet edip üçüncü dakika tanımadığım insanlar oldu. Arkadaşım zannedip konuşuyorum üçüncü dakika... Ya benim başıma neler geldi bu insan tanımamaktan.

Bir gün hiç unutmuyorum. O Ses Türkiye Hasan var şampiyon olmuştu. Bir gün bir statta Hasan'ı gördüm. O Ses'in de yıldızlarını yılbaşında çıkarma kararı aldık. Gördüm statda milli maç. Dedim 'Ne yapıyorsun? Yılbaşında beraberiz. 'Ne yapacağız?' diye sordu.

Dedim ne yapacaksın şarkı söyleyeceksin. 'Kim söyleyecek abi?' dedi. Sen söyleyeceksin kim söyleyecek sakın program yapma arayacaklar seni dedim.

Sonra Esat geldi kiminle konuştuğumu sordu. O Ses Hasan'la konuştuğumu söyledim. Bana nerede olduğunu sordu. Uzaktan gösterince onun Hasan olmadığını söyledi. Konuştuğum kişinin de ramazanda bizim kanalda çıkan imam arkadaş olduğunu söyledi"

30/03/2024 14:30
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Acun Ilıcalı
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.