HABER KIBRIS

Hazar Ergüçlü’den ‘PKK’ açıklaması!

ads
30/10/2017

Hazar Ergüçlü’den ‘PKK’ açıklaması!
ads

“Paylaştığı video ile PKK propagandası yapıyor” diye suçlanan Kıbrıslı Türk sanatçı Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ergüçlü “Herhangi bir canlıya zarar veren kimseyi desteklemem.” dedi.

Oyuncu Hazar Ergüçlü, PKK belgeselini sosyal medyada yayımlayarak örgüt propagandası yaptığı gerekçesiyle savcı karşısına çıkmıştı. Ünlü oyuncu, savcılığın takipsizlik kararının ardından şu açıklamayı yaptı:

Sosyal medya hesaplarımı zaman zaman genç ve yetenekli insanları desteklemek amacı ile kullanıyorum. Bundan 2 yıl önce bir takipçimden gelen belgeseli de bu amaçla repost ettim, yaptığım yanlış içeriğine hakim olmadığım bu belgeseli sorgulamadan yayınlamaktı. Sonrasında gelen bir uyarı ile de bu içeriği hemen kaldırdım. İyi niyetle vermek istediğim desteğin bu yönde bir sonuca ulaşmasından büyük üzüntü duyduğumun bilinmesini isterim. Sevgisiz, şefkatsiz hiçbir şeyin içinde varolmadım, olmayacağım. Herhangi bir canlıya zarar veren hiç kimseyi, hiçbir örgütü vs desteklemem söz konusu bile olamaz elbette. Bu, takipsizlik kararıyla savcılık tarafından da onaylanmıştır. Dünyaya sevginin hükmedeceği günlerin umuduyla sadece işimi yapıyorum. Sevgiler.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Hazar Ergüçlü
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems