HBO’nun popüler dizisi onayı aldı

Popüler dizi Westworld dördüncü sezon onayı ile beraber çekim hazırlıklarına başladı

ads ads ads
27/04/2020

ads
ads
ads
HBO’nun popüler dizisi onayı aldı

Bir yandan ağır şiddet içeren sahneleriyle tepki çeken dizi diğer yandan hayat ve insan yaşamı üzerine felsefi sorgulamalarıyla dikkat çekiyordu.

 

Önce bir “eğlence parkında” insanlara vahşi batı fantezisi yaşatan robotların isyan etmesine şahit olduğumuz dizde son sezonda robotların dünyayı ele geçirme operasyonu ile karşılaşmıştık.

 

Eğlence parkından çıkıp dünyayı ele geçirmek ve insanları dünya yüzeyinden silmek için plan yapan robotların dördüncü sezondaki planları ne olacak, seyircileri merak ediyor.

 

Dizi, Game of Thrones’tan sonra HBO’nun en çok güvendiği yapımların başında geliyordu. Kanalın hala büyük umut bağladığı dizide önemli oyuncular da yer alıyor.

 

Dördüncü sezonda daha güçlü bir bilimkurgu yoğunluğu olması beklenirken, dizinin giderek daha da sertleşeceği düşünülüyor. Yapımcıların diziye hem yoğun aksiyon hem de felsefi bakış açısı kazandırması sürpriz olmayacak.

 

Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Kanalın onayı yeni verdiği düşünülürse, henüz senaryo çalışmasının da sonuçlanmadığı, sadece öykünün ortada olduğu tahmin ediliyor. Çekimlerde ise diziye dahil olacak yeni oyuncuların ortaya çıkması bekleniyor.

 

27/04/2020 10:57
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: HBO, Westworld,
MANŞETLER

HK SİNEMA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.