Henüz 11 aylıkken 23 ülke gördü

ads ads ads ads
16/09/2023

ads
Henüz 11 aylıkken 23 ülke gördü

Henüz 11 aylık olan Atlas Montgomery henüz 1 yaşını bile doldurmamasına rağmen 23 ülkeyi gezerek “dünyanın en çok seyahat eden bebeği” olarak anılmaya başlandı. Ebeveynleri Becs Lewis ve Will Montgomery karavanlarıyla birlikte Avrupa turuna başlamışken Atlas’ın daha fazla yer görmesini istediklerini söyledi.

Becs Lewis ve Will Montgomery çifti bebeklerinin doğumuyla macera tutkularını gerçeğe dönüştürmek istedi. İşlerinden doğum izni alan çift Yeni Zelanda'nın Queenstown kentindeki evlerinden yola çıkan aile, tüm Avrupa'yı dolaşmayı hedefledi. Şimdiden 23 ülkeyi görmeyi başardıklarını ve hedeflerinin 25 ülke olduğunu dile getiren Becs, “Bebekle seyahat edebileceğin hiç aklıma gelmemişti. Çok gerçekçi görünmüyordu ama o kadar da zor değil” dedi.

Atlas’ın her özel anını kaydettiklerini dile getiren Becs, “Büyümesinin her parçasını görebildik. Sadece üçümüzün olduğu bir seyahat muhteşem. Bebekliğinden itibaren her dönüm noktasını kaydettik. İsviçre’deyken emeklemeyi öğrendi, Norveç’te ilk dişini çıkarttı ve Fransa’da katı gıdalar yemeye başladı.  İtalya, San Marino, İsviçre, Lihtenştayn, Slovenya, Hırvatistan, Avusturya, Çekya, Danimarka ve Norveç'i de ziyaret ettik” diye konuştu.

16/09/2023 17:05
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Henüz 11 aylıkken 23 ülke gördü
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.