HABER KIBRIS

ad

Huawei'den çift erkanlı telefon patenti!

ads
17/03/2019

ads
Huawei'den çift erkanlı telefon patenti!

26 Mart 2019'da Huawei tarafından gerçekleştirilecek olan P30 lansmanı teknoloji dünyasını meraklandırırken, Çinli şirketten kimsenin beklemediği bir hamle geldi.

Huawei'nin, çift ekran teknolojisine sahip yeni bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Çift ekranlı telefon üzerinde çalışmalara başlayan Huawei, anlaşılan sektöre yeni bir soluk getirecek gibi duruyor. Her ne kadar ZTE Nubia X ve Vivo Nex 2 gibi çift ekranlı telefon modelleri satışa sunulmuş olsa da Huawei, bu konuda da ön plana çıkmak adına farklı bir işçilik ortaya koyacaktır.

Çift ekran teknolojisine sahip olacak bu telefonun patentine ait görüntülerde, telefonun arka yüzünde üç kameranın yer aldığı açık bir şekilde gözlemlenebiliyor. İkinci ekran ise bu üç kameranın altında konumlandırılmış durumda. Fakat resimde

de görüldüğü gibi ikici ekranın, telefonun ön yüzünde bulunan birinci ekrana oranla daha küçük olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Bu tasarım kullanıcı deneyimi açısından ne gibi avantajları bizlere getirecek hep beraber bekleyip göreceğiz. Peki ya siz çift ekran tasarımına sahip olası bir Huawei cihazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Katlanabilir ekrandan daha mantıklı bir teknoloji olabilir mi?

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın. Konu hakkında yeni gelişmeler elimize ulaştıkça sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Huawei’den çift erkanlı telefon patenti!, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.