Hüseyin Arhan ve Enis Alçıcı Yarın Yenişehir Triatlonunda Start Alacak

ads ads ads ads
20/04/2024

ads
Hüseyin Arhan ve Enis Alçıcı Yarın Yenişehir Triatlonunda Start Alacak

Ülkemizin başarılı triatletleri Hüseyin Arhan ve Enis Alçıcı yarın start alacak Türkiye Triatlon Şampiyonası Yenişehir etabında yer alacak.
Ares Spor Kulübü triatletleri Hüseyin Arhan ve Enis Alçıcı, Kıbrıs Türk Triatlon Federasyonu girişimleri ile gittikleri Türkiye Triatlon Şampiyonası ilk yarışında kürsüyü hedefliyor.
Türkiye Triatlon Federasyonu’nun 2024 Şampiyonası ilk etabı olan Yenişehir Triatlonu, aynı zamanda Avrupa Kupası’na da ev sahipliği yapıyor. Mersin Yenişehir’de bugün Avrupa Kupası yarışı gerçekleşiyor. Avrupa’nın elit triatletleri bugün yarışacak. Yenişehir’de saat 13.30’da elit kadınlar, saat 16.00 elit erkekler yarışı olacak ve yarın da Türkiye şampiyonası startı verilecek.
Ares triatletleri Hüseyin Arhan ile Enis Alçıcı yarın 1.5 kilometre yüzecek, 40 kilometre bisiklet sürecek ve 10 kilometre koşarak en hızlı şekilde finişe ulaşma mücadelesi verecek. Türkiye Triatlon Federasyonu bu yılki Türkiye şampiyonasını olimpik mesafe yarışları ile gerçekleştirecek ve triatletlerimiz de bu sezonun ilk triatlon yarışını Mersin’de koşmuş olacak.

20/04/2024 13:31
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Hüseyin Arhan, Enis Alçıcı
MANŞETLER

HK SPOR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.