İbrahim Tatlıses sessizliğini bozdu: Ben Suphiye Orancı'yı tanımıyorum

ads ads ads ads
22/04/2024

ads
İbrahim Tatlıses sessizliğini bozdu: Ben Suphiye Orancı'yı tanımıyorum

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu’nun annesi Suphiye Orancı’nın geçmişte İbrahim Tatlıses filmlerinde de oynadığı ortaya çıktı. İbrahim Tatlıses ise “Arkadan öyle geçmiş, tanımıyorum” dedi.

Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu DNA testiyle ispatlamasının ardından ablası Dilara Gülatan da Uğur Dündar’a babalık davası açmıştı.

Dündar, Suphiye Orancı’nın kızının biyolojik babası olmadığının DNA raporuyla kanıtlandığını açıklamıştı. Suphiye Orancı’nın da yıllar önce İbrahim Tatlıses’in filmlerinde figüranlık yaptığı ortaya çıkmıştı.

İbrahim Tatlıses, Oda TV’ye bir açıklama yaptı ve filmlerinde prodüksiyondan sorumlu olmadığı için Orancı’yı tanımadığını söyledi: “Filmlerde arkadan öyle geçmiş, hatırlamıyorum. Figüranlardan biri, tanımıyorum. Ben yönetmen ve oyuncuydum. Tanımazdım figüranları.”

ÂŞIK KADINI OYNAMIŞ

Suphiye Orancı, İbrahim Tatlıses’in başrol olduğu ‘Yalan’ (1982), ‘Yorgun’ (1983), ‘Sarhoş’ (1986) ve ‘Âşıksın’ (1988) filmlerinde figüran olarak rol aldı. “Âşıksın”da Tatlıses’e âşık olan bir kadını canlandırdı.

22/04/2024 12:08
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar, Suphiye Orancı
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.