Icardi ile düet yapan Simge'den şaşırtan itiraf

"Aşkın Olayım" parçası Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Icardi'nin gol sevincinde kullanılan Simge Sağın, geçtiğimiz yıl katıldığı Galatasaray'ın şampiyonluk törenine katılmıştı. Eser Yenenler'in programına konuk olan ünlü şarkıcı, Beşiktaşlı olmasıyla alakalı konuştu.

ads ads ads ads ads
06/05/2024

ads
Icardi ile düet yapan Simge'den şaşırtan itiraf

Son dönemin popüler şarkıcıları arasında yer alan Simge Sağın, geçen yaz 2022-2023 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'ın kutlamalarına katılmıştı.

"Aşkın Olayım" şarkısıyla uzun süredir gündemde olan ve bu parçayı Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında Icardi ile birlikte söyleyen Sağın, Eser Yenenler'in programına konuk oldu.

"YAŞADIĞIM ŞEY FANATİKLİĞİMİN ÜSTÜNE ÇIKTI"

Programda Galatasaray'ın şampiyonluk töreni ve Beşiktaşlı olmasına dair açıklamalarda bulunan ünlü isim, "Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim. Fanatikliğimi geçen yıl bunları yaşarken bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Yaşadığım şey, benim fanatikliğimin de üstüne çıktı. Artık bir yerde hem sanatçılığımın hem de o kadar dinleyicinin karşısında bir duruş sergilemem gerekiyordu" dedi.

"İYİ Kİ GİTMİŞİM DİYORUM"

Simge Sağın, sözlerine "Ben olması gereken, doğruyu uyguladım ve oraya gittim. İyi ki gitmişim diyorum. Çünkü yok sayılamayacak bir şey oldu orada. Artık benim ne fanatikliğim ne Beşiktaşlılığım hiçbir şeyim kalmadı. Benim sanatçılığım çok daha ağır bastı. Gittim, çok keyifli bir geceydi. Hayatımın en ilginç gecelerinden biriydi" diye devam etti.

Koyu bir Beşiktaşlı olduğunu söyleyen şarkıcı Simge Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluğunu "Aşkın Olayım hepimizin şarkısı. Icardi ve Galatasaray camiasına da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var" sözleriyle kutlamıştı.

"Aşkın Olayım" şarkısı, Mauro Icardi'nin attığı gollerden sonra statta çalındı ve adeta kendisiyle özdeşleşti. Taraftarlar oyuncuya olan sevgisini göstermek için stadyumda bu şarkıyı söylemeye başladı.

"AŞKIN OLAYIM ARTIK ICARDI'NİN ŞARKISI"

Öte yandan Simge, daha önce de "'Aşkın Olayım' şarkısında duygularım karışık. Beşiktaşlıyım ama müzisyenim de. Beşiktaşlı Simge olarak "Niye bizim tribünde çalmadı" dedim. Şarkım çaldığı için Icardi'nin gollerini görmeye başladım ve hayranı oldum. Efsane oynuyor gerçekten. Bu şarkıyı söylediğimde artık aklıma Icardi ve attığı goller geliyor. Başka bir şey gelmiyor. Bu artık Icardi'nin şarkısı" demişti.

06/05/2024 08:16
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Simge, Icardi
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.