İlk Kez Karaağaç'a Tırmanacaklar

ads ads ads ads
11/04/2024

ads
İlk Kez Karaağaç'a Tırmanacaklar

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu'nun organize ettiği 2024 Basel Holding Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası birinci yarışı Tuning Torch ana sponsorluğunda bu pazar günü yeni haliyle ilk kez kullanılacak olan Karaağaç-Alevkayası yolunda gerçekleşecektirilecek. 

5 yarıştan oluşacak şampiyonaya bu yıl ilgi artarken, Geçtiğimiz sezon Şampiyonu Deniz Denner, 2023  Tırmanma Şampiyonasında adından söz ettiren Loucas Christoforou ve Salih Çelikkaya , daha önceki sezonların başarılı sürücüsü Kemal Topçuoğlu , E4 Kategörisi son şampiyonu Ahmet Bağrıaçık'ın da içinde bulunduğu 23 sürücü Karaağaç'ta en iyi zaman için yarışacaklar. Başarılı drift pilotlarımızın drift şovları ile başlayacak olan yarış, saat 10.45 de başlayacak.

Basel Holding ana sponsorluğunda gerçekleşecek Şampiyonanın , Tuning Torch 1. Tırmanma Yarışı ,Avenue Dereboyu,Eurol,Near East Bank,Limon,Gopro,Genpower,Aveon Sigorta,Polaris ve Rinata Parts katkıları ile de yapılacak ve ilginin oldukça fazla olması bekleniyor. 14 Nisan Pazar günü saat 10.45 da start alacak olan yarışta seyirci alanı Karaağaç Yolu Üzeri'nde ve Servis Alanı ise Karaağaç-Esentepe kavşağında olacak.

11/04/2024 13:55
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: karaağaç
MANŞETLER

HK SPOR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.