İnek süt vermemek için uyku taklidi yapmaya başladı

ads ads ads ads
01/04/2023
ntv

ads
ads
İnek süt vermemek için uyku taklidi yapmaya başladı

İngiltere'de bir inek sağılma zamanı gelince uyuyor gibi davranmaya başladı. Süt vermemek için bu yolu deneyen ineğin sahibi, durumu anlasa da, sağma konusunda ısrar etmiyor. Sahibi, "Doris" isimli inekle kurduğu bağı çok sevdiğini belirtirken, "Doris harika bir kişiliğe sahip, o bir inekten daha çok insan" dedi. Doris 200 hayvanın bulunduğu çiftlikte tek uyku taklidi yapan inek.

Doris'in süt vermemek için uyku taklidi yaptığını farkeden sahibi, video çekince, konu dünyaya yayıldı. Önce Amerikan basını uyku taklidi yapan Doris'i haberleştirdi. 

Wight Adası'ndaki bir mandıra çiftliğinde 200 kişilik bir sürünün parçası olan Doris, önce ABD'de haber programında yer aldı ve TikTok'ta 1,5 milyondan fazla görüntülendi. Videoda sahibi John Brodie, soğuk bir havada Doris'in süt vermeye ikna etmeye çalışırken görülüyor. Bütün inekler ahırdan çıkıp sağılmaya giderken Doris, ahırda tek başına duruyor ve uyuyor gibi davranıyor. Doris sahibinin ricalarına rağmen de yattığı yerden kalkmıyor ve uyuyor gibi yapmaya devam ediyor.  

İneğin sahibi Brodie, daha sonra yaptığı yorumda, görüntülerin Doris'in "İnekten çok insan" olduğunu gösterdiğini söyledi.

Çitfçi Brodie, eşini eğlendirmek için videoyu çektiğini ama videonun sosyal medya platformlarına yüklendiğinden haberi olmadığını söyledi.

İneğin uyku taklidi videosu yayıldıktan sonra, "Kendimi Doris olarak tanımlıyorum", "Doris benim ruh hayvanım" gibi yorumlar da yapılmaya başlandı.

01/04/2023 14:00
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: inek sütü, uyku, taklit, in
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.