İngilizce özel derslerde Ataner Başarı Burslarıyla öğrencilere kazanç imkanı

3 YAŞ VE ÜZERİ HERKESİN ANA DİLİNDEN FARKSIZ İNGİLİZCE KONUŞTUĞU OKUL

ads
ads
13/08/2020
HK

ads
İngilizce özel derslerde Ataner Başarı Burslarıyla öğrencilere kazanç imkanı

Eylül 2020 kayıtlarıyla bu dönemde yoğun talep gören ATANER ENGLISH ACADEMY, bu yıl da yine büyük bir fark yaratarak İngilizce Eğitimde gerçek özel ders kalitesine üst düzey ve çok kapsamlı özellikler ekledi. Ek detaylar, sürpriz imkanlar, avantajlar ve en özel eğitim methodları, ders içerikleri için arayın 05391095888.

 Tüm öğrenciler BURSLUK sınavı için geç kalmadan arasın ve kreşten üniversiteye giden bu yolu kazançlı, avatajlı ve BURSLU yürüme imkanını yakalasın!

ÜSTÜN BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN HEM 100%’E VARAN BURS İMKANIYLA ÖZEL DERS HEM DE KÜÇÜK YAŞTAN KENDİ HARÇLIKLARINI KAZANABİLECEKLERİ PREMİUM BURSLAR İÇİN GEÇ KALMADAN ARAYIN: 05391095888

KKTC’de bir ilke imza atan ATANER’ler en başarılı öğrencileri küçük yaşta bünyelerine alarak özel testlerle başarı bursları verip İngilizce ÖZEL Derslerden ücret almadan ve üstelik de süper başarılı öğrencilere özel ödenek imkanları sağlayarak eğitim veriyorlar. Öğrencilerin sorumluluk bilinciyle yetişip, Amerika, İngiltere & Avrupa Eğitim Sistemlerine küçük yaştan adapte olmalarını sağlayan özel imkanlar için arayın.

Burası özel ders prensibinin hiç değişmeden yıllardır devam ettiği tek kurum. Burası maximum 5-8 kişilik gruplarda ve tüm öğrencilere özel ders imkanıyla gerçek ve rakipsiz özel ders merkezi Ataner English Academy.

Burada bildiğiniz tüm kurumlardaki ingilizce eğitimini size unutturacak aile ortamı sıcaklığı yanında çok geniş profesyonel eğitimlerle bağlantıların olduğu üstün donanımlı yabancı eğitmenler ve İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde uzman kadrosu bulunan bir ingilizce okulu.

 

Unutmayın çocuğunuz özel ders kalitesini almayı hak ediyor.

Okul sonrası eğitimde çocuğunuzun gittiği okuldan daha da öte bir seviyeye gelmesi ve daha özel bir ilgi ile çok az kişinin aynı anda eğitim alması gerektiği inancıyla özel ders prensibini asla kırmadan devam eden kurum Ataner English Academy.

Özel ders sistemiyle 5-8 kişiyi geçmeden ve teketek özel ders veren tek kurumsal ingilizce kurs yeri olarak Ataner English Academy çok iddalı bir şekilde eğitimlerine devam ediyor.

 

Ataner Eğitim Grubu Direktörlerinden (Ataner Danışmanlık & Ataner English Academy) İngilizce Öğretmeni Mert Ataner yaptığı açıklamada şunları belirtti: ‘’Amacımız hem içinde bulunduğumuz Global ekonomik/döviz krizi hem de Korona belirsizliğinde finansal yönden dalgalanan aile bütçelerine destek hem de en başarılı, en zeki ve en iddalı öğrencileri küçük yaştan seçip üniversiteye onları gönderene kadar yanlarında bulunmak ve en üst seviye ingilizce ile fevkalade üniversitelere öğrencilerimizi yerleştirmek. bizimle beraber bu yolu yürümek ve ingilizce özel derslerimiz sayesinde tüm ingilizce sınavlarda süper başarılar aldıktan sonra danışmanlık bünyemizdeki tüm dünya’daki üniversite alternatiflerimizle yurtdışı burslarını da yakalamak isteyen herkesi bekliyoruz. ister ilkokul ister ortaokul yada lise öğrencisi olun, tek yapmanız gereken seviye tespit ve burs sınavlarımıza katılıp burs oranınızla bizimle bu parlak yolda beraber koşmaya başlamaktır.''

Ataner Eğitim Grubu Direktörlerinden İngilizce Öğretmeni Asil Ataner ise sözlerin de şunları belirtti: ‘’ Bizim İngilizce Özel Ders algımız ve uygulamalarımız tek olmaya devam edecektir çünkü adadaki en yenilikci uygulamalar ve teknolojiler ilk günden beri eğitimlerimizde yer alıyor.

Ataner English Academy’de biz tüm çocuklarımızla birebir ilgileniyor ve özel ders grup yapısını bozmadan küçük gruplarla kayıtlarımızı dolduruyor ve dolduğumuz zaman da kesinlikle gruplardaki kişi sayılarını arttırmıyoruz. Gruplarımızdaki kişi sayısının azlığı ile özel ders kalitesi hiç düşmüyor ve bu işi asla iş olarak ve ticari görmeden tamamen akademik başarı odaklı profesyonel kariyerimizin gururuyla sürdüyoruz’'

 

Tüm eğitimlerini türk maarif koleji’nin ardından ingilitere üniversite & yüksek lisanslarıyla mesleklerinin bölümünü okuyup ingilizce öğretmenliği’nde takdirler ile uzmanlaşmış ataner ailesi ve ingilizce öğretmeni Ataner kardeşler Mert hoca ile Asil hoca, ingilizce özel derslerde boyut değiştiriyorlar. ingilizce derslerde 4 beceriye ek olarak speakıng club ve teknolojilerle öncü bir teknikle eğitim veriliyor. tüm öğrencilere olağanüstü ilgi ve birebir eğitim alma imkanı sunuluyor. özel yabancı eğitmenler ve okul müfredat ingilizce eğitimleriyle dış sınav hazırlıklarını birleştirerek 100% başarıya imza atılıyor.

 

Asil Ataner ifade ettiği eğitimlerin sadece Kıbrıs değil aynı zamanda bazı Avrupa’daki kurumlarda bile bu kadar entegre ve okul müfredatındaki özel derslerine ek olarak öğrencileri dış uluslararası sınavlara bu kadar kapsamlı hazırlayan kurumların nadir görüldüğünü vurguladı. Bu denli kapsamlı ve verimli bir İngilizce eğitimi verecek kapasiteye ulaşmanın yıllar aldığını ve sadece zaman değil alınan eğitim ve birikimlerin ve Öğretmenlik Kariyerlerinde iki kardeşin beraber çalışıp güçlü bir takım olmasına da bağlı olduğunu söyledi. ‘’Abim Mert Ataner'in akademik tecrübesi ve benim de teknoloji ve sistemsel eğitim methodlarını benimseyişimle ortaya çıkardığımız İngilizce Özel Derslerimiz çok sayıda öğrencinin seviyesini yükseltiyor. Kurumsal ve Teknolojik formasyonda özel derslerimiz tüm öğrencilerimize gerek ücret gerekse içerikte optimum kaliteyi sunmaktadır.’’

 

Kurumsal bir yapıda, British Council onaylı olan ATANER Danışmanlık, İngilizce eğitimlerini ATANER ENGLISH ACADEMY çatısında sürdürüyor. 3 yaş ve üzeri tüm öğrencilerle birebir ilgilenerek özel ders kalitesinden ödün vermeden 5-8 kişilik gruplarda / teke tek olan methodlarına bir çok sürpriz özellikler daha eklediler. Birçok yenilik ve özellik katarak 2020-2021 eğitim yılına hazır olan ve yoğun kayıt alan Ataner English Academy’den detaylı bilgi almak için 05391095888’i arayabilirsiniz.

 

Mert ATANER, ‘’İngilizce eğitimlerimizde her zaman özel dersin tek ve rakipsiz adresi olmaya devam ediyoruz. Bir aile şirketinden kurumsal bir yapıya dönüşürken ÖZEL DERS anlayışını asla bırakmadık. Alanımızda rakipsiz oluşumuz bundandır çünkü tüm alternatif gibi görülen diğer İngilizce ders yerleri DERSANE ve KALABALIK gruplar halinde eğitim vermektedir.’’ diyerek ÖZEL İNGİLİZCE DERSİN kalite ve verimi ile ATANER öğrencilerinin başarı seviyeleri ve dile hakimiyetlerinin ne kadar daha yukarda olduğunu vurguladı.

 

İngilizce özel derslerine 3 yaş ve üzeri teketek ve az kişilik gruplarla devam eden ATANER ENGLISH ACADEMY, adada tek olan bir sistemi uyguluyor ve çocuklar kısa sürede yüksek seviyelere gelerek İNGİLİZCE DİLİNİ ANADİLLERİ GİBİ KONUŞUYORLAR, ÖĞRENİYORLAR.

13/08/2020 09:23
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: İngilizce özel ders, english academy, ataner
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.