Instagram'dan yeni özellik: Gönderilerin yeri değiştirilebilecek

Sosyal medya platformu Instagram, eski paylaşımları düzenleme özelliği getiriyor.

ads ads ads ads
14/01/2022

ads
ads
Instagram'dan yeni özellik: Gönderilerin yeri değiştirilebilecek

Sosyal medya platformu Instagram, eski paylaşımları düzenleme özelliği getiriyor. Ortaya çıkan ekran görüntülerine göre daha önceki paylaşımların yerini değiştirmek mümkün olacak.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, uzun süredir kullanıcıların talep ettiği bir özelliği test etmeye başladı.

NTV'nin haberine göre, bağımsız geliştirici Alessandro Paluzzi'nin tespit ettiği yeni özeliğe göre kullanıcılar profil sayfalarındaki paylaşımları istedikleri gibi düzenleyebilecek.

Sosyal medya platformu şu anda kronolojik sıralamaya izin veriyor. Ancak yeni özellikle eski gönderilerin öne çekilebilmesi mümkün olacak.

Hikayeler için de yeni bir özellik geliyor

Instagram hikayeler için de yeni bir özellik geliştiriliyor. Test süreci başlayan bir diğer yeni özellikle birlikte atılan story'ler için beğeni imkanı olacak. Mesaj gönder işaretinin yanında ufak bir kalp çıkacak ve oradan beğeni atılabilecek.Bu özellik henüz sınırlı sayıda kullanıcıya açıldı. Türkiye'den de bazı kullanıcılar özelliğe eriştiğini belirtti.

14/01/2022 10:17
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Instagram, özellik, gönderi,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.