HABER KIBRIS

Instagram’dan yılbaşı sürprizi!

Instagram'a sürpriz yılbaşı güncellemesi geliyor. En popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram yılbaşı için birçok farklı yeni özellik barındıran büyük bir güncelleme yapacak.

ads
19/12/2017

Instagram’dan yılbaşı sürprizi!
ads

Fotoğraf paylaşma temeline dayanan sosyal medya platformu Instagram’a yılbaşı için V26 kod adlı yılbaşı güncellemesi geliyor. Instagram’ın yeni yılbaşı güncellemesiyle üç yeni festival filtresi, buzlu cam efekti, tatil makyajı ve dijital konfeti animasyonu kullanıcılara sunulacak.

YENİ FİLTRE VE ÇIKARTMALAR GELİYOR

Buzlu cam efekti, tatil makyajı ve dijital konfeti animasyonunun yanında Instagram’a yeni çıkartmalar da eklenecek. Çıkartmalar kütüphanesine penguenler, kar taneleri, buz patenleri, kış kıyafetleri ve daha birçok Noel temalı çıkartma gelecek.

SUPERZOOM’A YENİ SESLER EKLENECEK

Geçtiğimiz günlerde Instagram’a eklenen ve sevilen Superzoom efektine de güncellemeler geliyor. Superzoom efekti için yeni sesler seçebilecek. Ayrıca hikayelerdeki emojiler ve çıkartmalar için metin tabanlı bir arama özelliğinin de kullanıcıların beğenisine sunulacağı söyleniyor.

INSTAGRAM’IN MESAJLAŞMA SİSTEMİ DEĞİŞİYOR

Yakında mesajlaşma uygulamasını Instagram’ın Facebook Messenger gibi “Direct” adıyla farklı bir uygulama olarak yayınlaması bekleniyor.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Instagram
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems