iPhone sahipleri çıldırdı

ads
ads
26/09/2019

ads ads
iPhone sahipleri çıldırdı

Sosyal medya kullananların en çok tercih ettiği platform olan Instagram bir yeniliğe daha imza attı. Instagram, gece modu özelliğini Android telefonlar için uygulamaya koydu.

Gece modu özelliği Android veri tabanlı cihazları kullanan vatandaşların büyük beğenisini kazanırken, IOS kullananları çıldırttı. IOS için bir düzenleme yapılmamasına sinirlenen kullanıcılar, Instagram'ı eleştiri yağmuruna tuttu. IOS ile ilgili bir çalışma yapılıp, yapılmayacağı şimdilik bilinmezliğini koruyor.

Instagram'dan henüz bir açıklama gelmezken, IOS için çalışmaların yapılıp yapılmayacağı şimdilik merak konusu. Android kullanıcıları ise, gece modunu keşfetmeye devam ediyor. Henüz gece modunu kullanmamış olanlar, özellik ile ilgili detayları araştırıyor. Peki, Instagram gece modu nedir, hangi cihazlarda kullanılır? İşte Instagram'ın yepyeni özelliği...

IOS KULLANICILARI ŞİKAYETÇİ

Dünyanın en çok kullanılan telefon modellerinden Iphone, IOS veri tabanına sahip. Apple'ın diğer ürünlerinde de IOS veri tabanı kullanılıyor.

Instagram'ın IOS kullanıcılarını görmezden gelerek yaptığı yenilik, Apple kullanıcılarını rahatsız etti. Kullanıcılar, Android için gelen uygulamanın bir an önce IOS için de gelmesi gerektiğini savunuyor. Instagram'ın eleştirilere kayıtsız kalmadan, hızla IOS sürümünü de devreye sokması bekleniyor.

26/09/2019 14:24
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: iPhone sahipleri çıldırdı, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.