HABER KIBRIS

İrem Derici hamile fotoğrafıyla takipçilerini kandırdı!

İrem Derici önceki gün Instagram hesabından takipçileriyle paylaştığı fotoğrafla herkesi şoke etti. Fotoğrafta hamile olduğu görülen İrem Derici’nin sonradan aslında sadece bir klip çekimi için bu hale geldiği anlaşıldı.

ads
08/02/2018

İrem Derici hamile fotoğrafıyla takipçilerini kandırdı!
ads

İrem Derici takipçilerini trolledi. Klip çekiminden bir fotoğraf paylaşan İrem Derici, “Sen ne zaman hamile kaldın” yorumlarına maruz kaldı. Son olarak aşırı alkollü bir biçimde objektiflere takılan ve ortaya çıkan görüntülerden dolayı özür dileyen İrem Derici, konuşulmaya devam ediyor.

İrem Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini trolledi. İrem Derici, karnına koyduğu yastıkla objektiflere poz verdi. Derici’nin takipçileri “Hamilelik çok yakışmış”, “Ne ara hamile kaldın” gibi yorumlarda bulundu.

İrem Derici yayınladığı fotoğrafa, “6 gün kaldı, hadi gel” notunu düştü.

İREM DERİCİ, DAHA ÖNCE DE “ÇOCUK İSTİYORUM” DEMİŞTİ

İrem Derici, kısa bir müddet önce Twitter hesabına, “Pazar pazar çocuk istiyorum diyerek uyandım. 30 sonrası sendromu mudur acaba?” mesajını yazdı.

Şarkıcının çocuk paylaşımının sonrasında eski eşi Rıza Esendemir flaş bir paylaşımda bulunmuştu. Esendemir sosyal medya hesabından “Biri Demir biri Ayşe hem de iki adet olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecek” yorumuyla eski eşi İrem Derici’ye göndermede bulunmuştu.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: İrem Derici
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems