HABER KIBRIS

İrem Sak’tan ‘Erkan Petekkaya ile asla evlenmem!’ açıklaması

Oyuncu İrem Sak, tercih yapmak zorunda kalsa Erkan Petekkaya ile asla evlenmeyeceğini söyleyerek," Asla, asla, asla, onun karşısında kim olursa ona tamam" dedi.

ads
16/07/2018

İrem Sak’tan ‘Erkan Petekkaya ile asla evlenmem!’ açıklaması

Oyuncu İrem Sak, geçtiğimiz gün YouTuber Danla Biliç’in videosuna konuk oldu. Danla Bilic’in “Evlenmek zorunda kalsan Olgun Şimşek ile mi evlenirsin Erkan Petekkaya ile mi evlenirsin” sorusuna, “Erkan Petekkaya asla, asla asla, onun karşısında kim olursa ona tamam” cevabını verdi.

‘BEĞENMİYORUM’

Sak, tercih yapması gerekirse Petekkaya’nın karşısındaki erkeği tercih edeceğini belirterek, “Onun karşısındakinin önemi yok kim olursa. Beğenmiyorum” dedi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: İrem Sak, ‘Erkan Petekkaya
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Prematüre bebek annelerine öneriler

HK MAGAZİN

Türkiye'de her 10 çocuktan 1'i prematüre doğuyor. Küçücük bedenleriyle hayatta kalma mücadelesi veren prematüre bebeklerin bakımı anne babaları endişelendirse de bu konuda yapılan farkındalık çalışmaları gün geçtikçe daha çok umut ve bilgi aşılıyor. Peki anne babalar bu süreçte bebeklerine nasıl yaklaşmalı, nelere dikkat etmeli? Prematüre Gücü Projesi kapsamında bilgiler veren Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı merak edilenleri anlattı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.