Işın Karaca estetik yaptırdı: Yaşlanmak yok

Sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Işın Karaca bu sefer bambaşka bir paylaşımla gündeme.

ads ads ads ads
08/06/2021

ads
ads
ads
Işın Karaca estetik yaptırdı: Yaşlanmak yok

Sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken  Kıbrıslı Türk sanatçı Işın Karaca bu sefer bambaşka bir paylaşımla gündeme. Işın Karaca estetik sonrasını paylaştı.

Kariyerinin 15 yılını kilolarıyla mücadele ederek geçirdiğini söyleyen, "Filtreler sayesinde hepimiz androjen gibiyiz" diyen Işın Karaca estetik yaptırdı.

Estetik operasyon geçiren Işın Karaca, öncesini ve sonrasını paylaştı. "Fransız askısının yeni sürümü" diyen Karaca'nın elmacık kemikleri dolgunlaşıp havaya kalktı, dudaklar dolgunlaştı, çene biraz sivrildi" açıklamasını yaptı.

Karaca yeni haliyle ilgili şunları söyledi: "Ben de her kadın gibi dış görüntümün yaşlanmasını istemiyorum. Ruhum 28 ama dış kaporta aynı şeyi söylemiyordu. Pandemi hepimizi ruhsal, fiziksel ve psikolojik olarak etkiledi. Bazen aynaya bakamayacak hale gelmedik mi kızlar?"

"Altı haftadan beridir planladığımız bu minik narkozsuz operasyonu gerçekleştirdik... Fransız askısı diye adlandırılan müdahalenin yeni sürümü...Soldaki ben’i de çok seviyordum, hala seviyorum. Ama sağdaki bana bayıldım.""Yer çekimine karşı gelemeyen her kas ve yağ dokusu yere doğru iner fotoğrafta görüldüğü gibi. Aslında yapılana kadar ben de ne kadar yıprandığımın farkında değildim... Geleneksel botoks ve dolgu işlemleri artık hemen hemen her kadın ve erkeğin hayatında var, migren ve diş gıcırdatma tedavisinde bile kullanılıyor. Hanımlar, beyler.Tıp ve teknoloji geliştikçe yaşlanmak yok. Bugünü kendimi yenilemeye adadım."

08/06/2021 13:55
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: ışın karaca, estetik, fransız askısı, haberkıbrıs,
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.