İskele Sistemi Denilince Akla ilk Layher Türkiye Geliyor

ads
ads
20/08/2019
HK

ads
ads
İskele Sistemi Denilince Akla ilk Layher Türkiye Geliyor

İskele sistemlerinde başarıyı yakalamış bir marka olan Layher, ülkemizde 2011 yılından itibaren Layher Türkiye adıyla hizmet vermeye başlamıştır. İskele endüstrisine yeni bir bakış açısı getiren Layher Türkiye ekibi, üstlendiği misyon ile birçok alandaki çalışmalara imza atmaya çalışmaktadır.

Yenilikçi anlayışıyla Layher Türkiye, ülkemizdeki iskele sektöründe, kullanım alanına göre farklılık gösteren ürünlerle öne çıkmaktadır. Ancak farklı olmayan tek şey, ürünlerin kalite ve işlevsel oluşudur. Bu ürünleri sıralayacak olursak; Taşıyıcı iskeleler, şimşek iskele, Alround iskele sistemi, hareketli iskele, sahne sistemleri, flanşlı iskele, iş iskelesi(çalışma iskelesi), kiralık iskele, güvenlikli iskele, çatı ve koruyucu sistemler ve sistemden bağımsız aksesuarlardır.

40 ülke yayılmış hizmet ağının en önemli lokasyonlarını ülkemize konuşlandıran Layher, Türkiye pazarında tartışmasız lider konumuna gelmiştir. Daha az malzemeyle daha çok kapsamlı iş alanlarına hitap eden iskele çözümleriyle sektörün önemli markası olarak güven vermektedir.

Layher Türkiye, özellikle Endüstriyel sistem, inşaat endüstrisi ve sahne endüstrisi referanslarıyla tam not almakta ve ülkemiz gelişimine tam destek vermektedir.

Layher Türkiye ekibi teknolojik açıdan sınırları zorlayan bir yönetim anlayışını benimsemesiyle dijital çağın gerekliliklerini yerine getiren bir imaja sahiptir. Özellikle müşterilerine sunmaya çalıştığı karma gerçeklik( Mixed Reality) uygulamasıyla, arttırılmış gerçeklik (Augmented Reality) ve sanal gerçekliği (Virtual Reality) birleştirerek teknolojide tavan yapacak çözümlere odaklanmıştır. Bu uygulamayla 3d boyutlarına uyarlanan Layher katalog ürünleri müşterinin isteklerine uyup uymadığı cep telefonu kamerasıyla kontrol edilebilmekte ve tercihler daha basite indirgenmektedir.

Dünyanın en büyük modüler iskele üreticisi Layher Türkiye ekibi hızlı ve güvenilir iskele çözümleri sunarken kaliteyi de yabana atmamaktadır. ‘Her başarının bir kalite politikası olmalıdır’ sözüne bağlı kalarak müşteri memnuniyetini ödül kabul görürler. Her zaman yenilikçi, her zaman kaliteli iskele sistemleri üretmeyi hedeflemek zaten bu ödülü hak ettiğinin kanıtı değil midir?

Ülkemizde Layher Kocaeli merkez ofis, İzmir ve Ankara ofis olmak üzere üç ilde konuşlanmış durumdadır. İskele sistemlerinde devamlı büyüyen ve sistemli çalışmalarıyla dikkat çeken Layher katalog ürünlerini birçok dijital platforma bulabilirsiniz.

20/08/2019 20:54
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: İskele sistemleri, Layher Türkiye
MANŞETLER

HK EKONOMİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.