HABER KIBRIS

İşte Benim Stilim'de Bahar Candan'dan şok sözler

ads
15/05/2017

İşte Benim Stilim'de Bahar Candan'dan şok sözler
ads

'İşte Benim Stilim' yarışmasında bu hafta elenen isimler dünkü bölümde belli oldu. Konseptiyle jüriden övgü toplayan Simay, 10 bin TL'lik çeki almaya hak kazandı. Sıra elemeye gelince ise büyük bir şok yaşandı. İşte Benim Stilim'in adından en çok söz ettiren ismi Bahar Candan, potaya kalmayı yediremeyince elenmek istedi. İşte Benim Stilim'den elenen isimlerden biri Bahar Candan oldu.

İşte Benim Stilim dün haftanın finali bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Moda programında bu hafta final gününün konsepti 'Anneler Günü'ydü. Yarışmacılar her haftanın konseptine uygun olarak kombinledikleri kıyafetleri ile puan alıyor. Eleme potasına giren Bahar Candan ismini duyunca çılgına döndü. Jüriye 'Beni buraya çıkarıyorsanız eler misiniz?' deyip ağlamaya başladı. İşte Benim Stilim'de elenen isim Bahar Candan oldu.

Bahar Candan elendiğini duyunca; 'Yani siz değil ben kendimi eliyorum' dedi. Kemal Doğulu da; 'Biz seni zaten önceden elemiştik' diye yanıt verdi.İşte Benim Stilim'de elenen bir diğer isim ise Vefa Alizade oldu.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: İşte Benim Stilim, Bahar Candan, TV8, Anneler Günü, Kemal Doğulu
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems