HABER KIBRIS

İşyerinde Temiz Bir Halının Müşteriler Açısından Önemi

ads
22/11/2017

İşyerinde Temiz Bir Halının Müşteriler Açısından Önemi

Hangi sektör olursa olsun bir işyerinin bazı özelliklerinin olumlu olması daha çok müşteri kazandırırken, olumsuz olmasında ise müşteri kazanımı imkânsızlaşır ve hatta var olan müşterileri de uzaklaşır. Bu özelliklerin başında da işyeri halı temizliği gelir. Ne iş ile alakalı olursa olsun bir müşterinin sizlerin işyerini ziyaret ettiğinde halı temizliğine önem veriyor olmanız o müşterinin sizleri ciddiye almasına olanak sağlarken, aksi bir durumda müşteri sizi ciddiye bile almaz ve sizler ile olan bağını hemen koparır. Böylesi önemli bir noktada var olan müşterileriniz kaçırmayarak daha çok müşteri hacmine ulaşmak istiyorsanız, işyerindeki halıların temizliğine son derce dikkat etmeli ve halınızın temizlik işlemlerini profesyonel firmalara bırakmalısınız.

 

Chem-DRY Sizi ve Müşterilerinizi Düşünür

 

Sizlere profesyonel halı temizliği konusunda destek olabilecek Chem-DRY firması, başarısı laboratuar sonuçları ile test edilmiş kendine patenli özel yöntemler kullanmaktadır. Chem-DRY firması geleneksel buhar temizliğinde uzaklaşarak, devrim niteliğindeki ve kendine patentli olan Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon yöntemi ile halılarınızı yıkamaktadır. Bununla birlikte hiçbir kimyasal sabun ve şampuan kullanmayan Chem-DRY, bu konuda insan sağlığını da düşünmektedir.

 

Kendine has yöntemleri ile geleneksel halı yıkamacılığının çok ötesinde bir temizlik hizmeti sunan Chem-DRY uluslar arası bir firma olma güvencesiyle işyeri halılarını yıkamaktadır. Chem-DRY işyeri halı yıkamacılığında diğer yöntemlere oranla çok daha başarılı sonuçlar elde ettiği laboratuar ortamlarında test edilip kanıtlanmıştır.

 

Chem-DRY Halılarınızı Yıkarken Siz Müşterileriniz İle İlgilenin

 

İşyeri halılarının yıkanması eski yöntemlerle yapıldığından çok zahmetli bir hal alabilir. Özellikle yıkamaya verdiğiniz halıların birkaç günde kuruyacak olması, işyerinin günlük aktivitelerini sekteye uğratacağı gibi müşteri gözünde de o işyerinin profesyonelliği de tartışma konusu olacaktır. Ancak işyeri halı temizliği konusunda çağ atlatan Chem-DRY firması, sahip olduğu Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon yöntem ve doğal solüsyonlar ile aşırı su kullanmadan halılarınızı yıkamaktadır. Diğer yöntemlerde kullanılan suyun 5’te 1’i kadar su kullanan Chem-DRY firması, bu sayede halılarınızın birkaç saat içinde kurumasına olanak tanımaktadır. Bu imkan dahilinde işyeri halınız birkaç saat içinde tertemiz olarak tekrar günlük faaliyetlerde ayaklarınızın altında olacaktır. Bu sayede müşterileriniz düzensiz bir işyeri görüntüsü yerine tertemiz ve mis kokulu halılara sahip bir işyeri görecektir.

 

İşyeri Halı Temizliğinde En Yüksek Başarı

 

Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon ve The Natural doğal solüsyonlarını kullanan Chem-DRY firmasının yıkama yöntemlerinin başarısı tarafsız laboratuarlardan ve sayısız işyerlerinde test edilmiştir. Çıkan sonuçlara göre kullanılan yöntemler sonrasında halılardaki bakterilerin ve mikropların %98’i, halının bulunduğu ortamdaki bakterilerinde %89’u yok olmaktadır. Bu veriler halı temizliğinden elde edilen en yüksek başarı derecesidir. Sizler de işyerinizdeki halıların temizliğini Chem-DRY firmasını yaptırarak müşteri hacminizi geliştirmek istiyorsanız, resmi Chem-DRY web adresi https://www.chemdry.com.tr/ üzerinden randevu talep edebilirsiniz.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Chem-DRY, işyeri, temiz, müşteri, halı, temizlik, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems