İyi ilişkileri olan insanların 20 ortak özelliği

ads ads ads
10/05/2022

ads
ads
ads
İyi ilişkileri olan insanların 20 ortak özelliği

Aşık olmak, sevildiğini hissetmek ve birinin seni sevdiğini bilmek şimdiye kadarki en güzel duygudur. Açıklanamayan bir duygu, tarif edilemeyen bir duygu, söyleyecek söz bulamadığınız bir duygu, sizi gülümseten bir duygu, kalbinizin atmasına neden olan bir duygu, sizi heyecanlandıran bir duygu. doğru yapmak istiyorum, daha iyi bir insan olabilmen için değişmene neden olan bir duygu. Peki buna ulaşmak için ne gerekiyor? İşte iyi ilişkileri olan insanların 20 ortak özelliği...

Herkes harika bir ilişki ister. Alıp vermenin olduğu bir ilişki, güven ve dürüstlük üzerine kurulu, uzlaşmanın ve bencilliğin bir kenara bırakıldığı, gururun bir kenara bırakıldığı bir ilişki; desteğin olduğu ve rekabetin olmadığı, bağlılığın, saygının, onurun, değerin ve takdirin olduğu bir ilişki.

Harika bir ilişkiye sahip olmak imkansız değil, sorun şu ki, çoğu insan harika bir ilişkinin neye benzediğine dair yanlış bir algıya sahip ve ilişkilerinin ebeveynlerinin, arkadaşlarının ve hatta arkadaşlarının ilişkisi gibi görünmesini isteme eğilimindeler.

Televizyonda gördüğümüz ilişkiler, bir kişinin hayal gücünün bir figürüdür ve birçok insan, partnerinin hayal ettikleri kişi olmasını isteme tuzağına düşer ve ilişkilerinin, zihinlerinde oluşturdukları ilişkiyi taklit etmesini ister, ki bu sadece bir illüzyon.

Bununla birlikte harika ilişkileri olan insanlar, harika bir ilişkiye sahip olmanın zor olmadığını anlarlar, arzu ettikleri ilişkiyi yaratma yeteneğine sahip olduklarını anlarlar ve gerçeğe dayalı, sevgi dolu ve kalıcı bir ilişkiye sahip olmanın mümkün olduğunu bilirler.

Her ilişkinin başarısına katkıda bulunan pek çok özellik vardır ve birlikte olmak isteyen ve ilişkilerini kurmak, sürdürmek ve sürdürmek isteyen iki kişi, gereken işi, zamanı ve çabayı ortaya koymalıdır.

Eminim ilişkinizde, birlikte olduğunuz kişiyle birlikte olmak konusunda size huzur veren, doğru kişiyle olduğunuza dair güven veren ve doğru ilişkide olduğunuza dair güvence veren bazı şeyler vardır ve bu harika.

Bununla birlikte, ilişkiler sürdürmek için sürekli çalışma ve çaba gerektirir ve harika ilişkileri olan çiftler, özellikle doğru kişiyle birlikteyseniz ve ilişkiniz doğru bir şekilde kurulmuşsa, bir ilişki içinde olmayı kolaylaştıran bazı temel özellikler olduğunu bilirler.

Unutmayın, mükemmel ilişkiler yoktur ve harika, sevgi dolu, sağlıklı ilişkiler içinde olanların ortak özellikleri var.

-Birbirinizle vakit geçirmenin tadını çıkarın

-Birbirinize güvenin ve destekleyin birlikte eğlenin

-Temel değerleri ve inançları paylaşın

-Birbirinizin duygularını incitmeden veya kasıtlı olarak kaba davranmadan saygıyla hemfikir olun ve aynı fikirde olmayın

-Birbirinizi değiştirmeye çalışmayın

-Bireysel ve ilişki sınırlarınız olsun ve bu sınırlara saygı gösterin

-İlişkiye yatırım yapın ve kendilerini ve ilişkiyi geliştirmenin yollarını bulmaya zaman ayırın

-Birbirinizi koşulsuz sevin ve aşklarına fiyat etiketi koymayın

-Birbirinizin farklılıklarını, kusurlarını ve geçmişini kabul edin ve saygı gösterin

-Birbirinizle duygusal ve manipülatif oyunlar oynamayın

-Arkadaşlara, aileye ve birbirinize zaman ayırın

-Açık, dürüst ve net bir şekilde iletişim kurun

İlişkilerini, kişisel ve profesyonel yaşamlarını dengeleyin

-Birbirinizin hayatını olumlu bir şekilde geliştirin

-Kin tutmayın ve sorunsuz bir şekilde birbirinizi affedin

-Birbirinizi kesmeden dinleyin ve cevap vermekte o kadar hızlı değiller ama anlamak için dinliyorlar

-İnsanların ve sosyal medyanın ilişkilerini kontrol etmesine izin vermeyin

-Geçmişi gündeme getirip birbirinize karşı kullanmayın

-Birbirinizden özür dileyin

Ciddi, kararlı ve en önemlisi dengeli olmayı bilin

Harika bir ilişki, sevgi dolu bir ilişki ve sağlıklı bir ilişki istiyorsanız tüm bu özellikleri ve daha fazlasını gerektirir. Zor değil, imkansız değil, emek ister ve birlikte olmak isteyen, zaman ve enerji harcamak isteyen iki insan ve harika ilişkileri olan çiftlerin ortak noktası budur.

10/05/2022 18:43
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: İyi ilişkileri olan insanların 20 ortak özelliği
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.