James Bond, Son Filminde Baba Oluyor

25’incisi çekilen James Bond filmi “No Time To Die” ile ilgili dikkat çekici bir detay ortaya çıktı. Seyirci, 60 yıllık geçmişi olan serinin yeni filminde 007 kod adlı ajanın beş yaşındaki kızıyla tanışacak

ads
ads
08/06/2020

ads ads
James Bond, Son Filminde Baba Oluyor

Mail on Sunday’in haberine göre Daniel Craig’in beşinci ve son kez hayat verdiği James Bond karakteri baba oluyor. 

James Bond’un, Fransız oyuncu Lea Seydoux tarafından canlandırılan Dr. Madeleine Swann ile birlikteliğinden olan kızının adı Mathilde.

Gazeteye konuşan bir kaynak, “Bond, görünüşte hiçbir sonuç vermeden yüzlerce güzel kadının kalbine ve yataklarına girmeyi her zaman başardı. Onu baba yapmak hikayenin gelişimi açısından yepyeni bir dünya açıyor. Bond yeni ev hayatında mutlu görünüyor, ancak daha sonra elbette dünyayı kurtarma işine dönüyor” şeklinde konuştu.

Filmle ilgili bir başka şaşırtıcı bilgi de Bond’un dünyayı Covid-19’a benzer bir salgından kurtaracak olması.

Nisan ayında gösterime girmesi planlanan filmin vizyon tarihi, corona virüs salgını nedeniyle kasım ayına ertelendi.

Daniel Craig'in başrolleri Rami Malek ve Lea Seydoux ile paylaştığı filmde, aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond'un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter'ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond'dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

08/06/2020 14:57
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: James Bond, James Bond filmi,
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.