Justin Bieber ve eşi Hailey Baldwin Bieber birlikte vaftiz oldu

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ile Amerikalı model eşi Hailey Baldwin Bieber, birlikte vaftiz oldu. Bieber, eşiyle el ele tutuşup evliliklerini kutsadıkları o anlarda çekilen fotoğrafları da sosyal medya sayfasından paylaştı.

ads
ads
06/08/2020

ads
Justin Bieber ve eşi Hailey Baldwin Bieber birlikte vaftiz oldu

Justin Bieber ile Haikey Baldwin Bieber, evliliklerini ve Tanrı'ya adanmışlıklarını kutsamak adına geçen ay birlikte vaftiz oldu. Bieber, o anlarda çekilen fotoğrafları dün sosyal medya sayfasından paylaştı.

Bieber, tören sırasında çekilen fotoğrafları "Karım Hailey ile birlikte vaftiz olduğumuz an. Bu, hayatımın en özel anlarından biriydi. İsa'ya olan sevgimizi ve güvenimizi arkadaşlarımız ve ailemizle alenen gösterdik" notuyla paylaştı.

26 yaşındaki Bieber ile 23 yaşındaki ünlü modelin hayranları vaftiz fotoğaflarına 3,5 milyonun üstüne beğeni yağdırırken, çifte mutluluk dileklerini içeren mesajlar gönderdi.

Justin Bieber ve Hailey Baldwin, birlikte vaftiz olmaya, geçtiğimiz ay birlikte çıktıkları turda uğradıkları Idaho'da karar verdi. Vaftiz törenini, papaz Judah Smith gerçekleştirdi.

Bieber, vaftiz için denize açıldıkları sırada papaz  Judah Smith ile çekildiği bu fotoğrafı da paylaştı.

Genç çift, 2018 yılında sürpriz bir nikahla hayatlarını birleştirdi. Daha sonra da ailelerinin ve arkadaşlarının katıldığı bir düğün töreni düzenledi.

06/08/2020 15:47
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: justin bieber, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.