Kadınların duymaktan hoşlandığı cümleler!

ads ads ads
24/05/2022

ads
ads
Kadınların duymaktan hoşlandığı cümleler!

Kadınlar bazı cümleleri duyduklarında kendilerini iyi hissederler ve partnerlerine daha çok bağlanırlar. Güzel sözcükleri duymaya ihtiyacı olan kadınlar, bu şekilde ne kadar önemsendiklerinin farkına varırlar. Hiç beklemediği bir anda "Seni seviyorum" cümlesini duyduklarında ayakları adeta yerden kesilir. Kadınların partnerlerinden duymaktan hoşlandığı cümleleri araştırdık.

İlişkilerde birbirine olan sevginizi sözcüklerle dile getirebilmeniz çok önemli bir detaydır. Kadınlar her zaman hediyelere ya da çiçeklere önem vermez.

Onlara söylediğiniz hoş bir cümle ile tüm kalplerini kolayca kazanabilirsiniz. İşte kadınların duymaktan hoşlandığı cümlelerden bazıları...

BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİN

Partnerinize değerli olduğunu davranışlarınızla hissettirebilirsiniz. Ancak bazen bunu cümlelere dökmeniz de gerekir.

Özellikle uzun süreli ilişkilerde çiftler birbirleri için ne kadar değerli olduğunu söylemeyi ihmal eder. Çünkü ikiniz de birbirinize ne kadar minnettar olduğunuzun farkında olduğunuzu düşünmeye başlarsınız. Bu sebeple partnerinize değerli olduğunu sözcüklerinizle dile getirmeniz büyük önem taşır.

SENİ ÇOK SEVİYORUM

Kadınlar hem sevildiklerini hissetmek hem de duymak ister. "Seni seviyorum" cümlesini duymaktan asla sıkılmazlar.

Bazen bu cümleyi çok söylemek istemezsiniz ancak fazla söylemek hiç söylememekten daha iyidir. Bu sebeple partnerinizi bu iki kelimeye boğmaktan çekinmeyin. Hayatınızdaki kadını ne kadar çok sevdiğinizi her an dile getirin.

SENİNLE OLDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM

Her kadın kendisini özel hissetmek ister. Özellikle partnerinin hayatının merkezinde olmayı ve her zaman ilgi odağı olmayı bekler.

Hayatınızı paylaştığınız bir kadına her zaman onunla olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu hissettirin.

Bunu duymak ona ne kadar sevildiğini ve önemsendiğini hissettirir. Ekstra yol kat etmek isterseniz, partnerinize onunla olduğunuz için neden şanslı olduğunuzu sebepleriyle sıralayın.

SENİ ÇOK ÖZLEDİM

Sürekli her anınızı beraber geçiriyor olabilir. Bu durum birbirinizi özlemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Kadınlar, onların yanlarında bulunduğunuzda bile özlenmek ister. Sabah birbirinizi görmüşseniz bile akşamüstü tekrar görüştüğünüzde onu özlediğinizi söylemek hoşuna gidecektir.

Onu özlediğinizi söylediğinizde onunla olmaktan sıkılmadığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi hissedecektir.

24/05/2022 18:42
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Kadınların duymaktan hoşlandığı cümleler!
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.