HABER KIBRIS

Kadir İnanır, şahdamarından ameliyat olacak

Beyinde pıhtı atması nedeniyle geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'ın önümüzdeki günlerde ameliyat olacağı iddia edildi.

ads
23/02/2018

Kadir İnanır, şahdamarından ameliyat olacak
ads

Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi... Star TV'nin Duymayan Kalmasın programının haberine göre usta oyuncu Kadir İnanır bir hafta sonra ameliyat olacak

"ŞAHDAMARINDAN AMELİYAT OLACAK"

Türk sinemasının yaşayan efsanelerinden Kadir İnanır kısa bir süre önce hastaneye kaldırılmıştı. Beyninde pıhtı atması tespit edilince acilen ameliyata alınmış ve daha sonra da sağlık durumunun iyi olduğu açıklanmıştı. Bugün, Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Duymayan Kalmasın programının haberine göre; Usta oyuncu Kadir İnanır bir hafta sonra şah damarından ameliyat olacak.

RİSK ANALİZLERİ YAPILDI

Kadir İnanır'ın doktoru geçtiğimiz hafta şunları söylemişti:  "Artık kendisi yoğun bakımda değil. Ayağa da kalktı. Yoğun bakımda tutmamızın nedeni bazı risk faktörleriydi. Kadir Bey’in pıhtısı ana beyin damarlarından birindeydi. Pıhtıyı artıran bazı risk faktörleri vardı ama Kadir Bey’in vücudu iyi cevap verdi. Konuşması ve anlaması gayet normal, her işini kendisi yapabilecek durumda. Risk analizlerini yapıyoruz."

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kadir İnanır
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems