Kamacıoğlu Şirketleri Grubu Yeni Markası AUX Air Conditioner’ı Tanıttı

Kamacıoğlu Şirketleri Grubu 8 Mayıs gecesi Lefkoşa Concorde Tower Fornasetti’de gerçekleştirdiği lansmanla, ‘Kalitede Yeni Bir Seviye’ sloganıyla yeni markası AUX Air Conditioner’ı Kuzey Kıbrıs ile buluşturdu.

ads ads ads ads
09/05/2024

ads
Kamacıoğlu Şirketleri Grubu Yeni Markası AUX Air Conditioner’ı Tanıttı

Kamacıoğlu Şirketleri Grubu 8 Mayıs gecesi Lefkoşa Concorde Tower Fornasetti’de gerçekleştirdiği lansmanla, ‘Kalitede Yeni Bir Seviye’ sloganıyla yeni markası AUX Air Conditioner’ı Kuzey Kıbrıs ile buluşturdu.

Kamacıoğlu Şirketler Grubu, 8 Mayıs Çarşamba günü Lefkoşa'nın prestijli mekanlarından Concorde Tower Fornasetti'de gerçekleşen muhteşem bir etkinlikle, Kuzey Kıbrıs'ın havasını değiştirmeye hazırlanıyor. Yepyeni markası AUX Air Conditioner'ı tanıtmak için düzenlenen lansman, sektördeki devrim niteliğindeki yenilikleriyle dikkat çekti.

Lansman etkinliğe, Kamacıoğlu Şirketler Grubu yetkilileri, iş insanları ve basın mensupları katılım gösterdi. Şirketin direktörü Ali Kamacıoğlu, 1998 yılında çıktıkları yolculukta, Kuzey Kıbrıs’la buluşturdukları dünya markalarına bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşadıklarını söyleyerek AUX Air Conditioner markasının Kuzey Kıbrıs’a gelişinin Kamacıoğlu ailesinin 2. nesil üyeleri Doğukan ve Dilan Kamacıoğlu’nun girişimleri ile gerçekleştiğini dile getirdi. Ali Kamacıoğlu sözlerine "Bugün, Kuzey Kıbrıs'ın iklim kontrolü ihtiyaçlarını karşılayacak modern ve yenilikçi bir soluk getiriyoruz. AUX Air Conditioner olarak, tüketicilere ekonomik ve çevreci iklimlendirme sistemleri sunmayı hedefliyoruz" diyerek devam etti.

Etkinlikte konuşan bir diğer önemli isim ise Doğukan Kamacıoğlu oldu. Doğukan Kamacıoğlu, heyecan verici bir gelecek vizyonuyla şu mesajı iletti: "AUX Air Conditioner olarak, sadece konforu değil, aynı zamanda çevre dostu teknolojiyi de ön planda tutuyoruz. Kuzey Kıbrıs'ın sıcak ve nemli iklimine uygun çözümler sunarak hem kullanıcıların yaşam kalitesini artırmayı hem de doğal kaynakları korumayı amaçlıyoruz."

Ayrıca, lansmana Çin’den katılan AUX Air Conditioner yetkilileri AUX'un uluslararası arenadaki gücünü ve markanın küresel vizyonunu vurgulayarak, "Kuzey Kıbrıs pazarına adım atmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Kamacıoğlu Şirketler Grubu ile güçlerimizi birleştirerek, tüketicilere en üst düzeyde konfor ve kalite sunacağız" dedi.

Kamacıoğlu Şirketler Grubu, bireysel ve ticari kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış ürün gruplarını, Kuzey Kıbrıs'taki şirketler, oteller ve satış noktalarıyla buluşturacağını lansmanda duyurdu. Bu heyecan verici adım ile Kamacıoğlu Şirketler Grubu, güçlü ve yenilikçi marka portföyüne bir yenisini ekleyerek, Kuzey Kıbrıs'ın iklim kontrolü ihtiyaçlarına modern ve etkili çözümler getiriyor.

09/05/2024 13:27
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: AUX Air Conditioner
MANŞETLER

HK EKONOMİ

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.