Kanlı’dan, Uzun’a: Hırsız, vurguncu, ahlaksız, cami duvarına işeme!

ads
ads
12/08/2020

ads
Kanlı’dan, Uzun’a: Hırsız, vurguncu, ahlaksız, cami duvarına işeme!

Haber Kıbrıs-Özel

Kamuoyundan tepki gören hükümetin seçim öncesi istihdamları, Ulusal Birlik Partisi (UBP) yetkili organlarındaki kişileri de birbirlerine düşürdü.

UBP PM üyesi Gürsel Uzun, geçtiğimiz günlerde BRT Yönetim Kurulu Başkanı ve UBP MYK üyesi olan Özer Kanlı’nın yakınlarını istihdam ettirdiğini ve terfi aldırdığını iddia ederek, sosyal medya hesabında “Bunu Yapmak İçi Kansız Olmak Lazım...” başlıklı bir paylaşım yaptı.

Özer Kanlı ise bunun altında kalmayarak, sosyal medya hesabından UBP PM üyesi Gürsel Uzun’a yönelik çok sert bir cevap verdi.

Gürsel Uzun’u hedef alan Kanlı, “Sen aslında hırsız, vurguncu, ahlaksız, dönme, yalancı olup müteahhit geçinecek, bel altı vurmaya kalkacak, tepki toplayacaksın ama hala uzun uzun hikaye yazıp terbiyesizlik yapacaksın. Hade be git işine. Cami duvarına işeme...” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Gürsel Uzun konu ile ilgili Mehmet Ekşici ve Ahmet Uzun’un ise Whatsapp konuşmalarını kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı.

Whatsapp konuşmasında Mehmet Ekşici ve Ahmet Uzun’un, Gürsel Uzun’un partiden ihraç edilmesi gerektiğini, bunu yapmaları durumunda tarihe geçeceklerini yazdı.

Gürsel Uzun’un ve Özer Kanlı’nın paylaşımları şöyle:     

12/08/2020 00:09
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: özer kanlı, gürsel uzun, ubp istihdam, haberkibris,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.