HABER KIBRIS

Karakomik Filmler heyecan yarattı

Cem Yılmaz’ın yeni film serisi Karakomik Filmler’in ilk fragmanı yayında

ads
28/12/2018

ads
Karakomik Filmler heyecan yarattı

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni film serisi Karakomik Filmler’in ilk fragmanı yayınlandı. Kaçamak ve 2Arada olmak üzere kısa iki filmden oluşan Karakomik Filmler’in ilk bölümü izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

Cem Yılmaz’ın Instagram sayfası üzerinden paylaştığı bilgiye göre Karakomik Filmler’in ilk bölümü 18 Ocak’ta vizyona girecek. Filmin posterini de paylaşan Cem Yılmaz, ilk filmde Ozan Güven, Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Necip Memili, Özkan Uğur ve Uraz Kaygilaroglu gibi ünlü isimlere yer veriyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlendiği film, daha önceki filmlerde olduğu gibi yüksek gişe başarısına ulaşması bekleniyor.

Karakomik Filmler serisinin Kaçamak, 2 Arada ve Emanet haricinde dördüncü bölümü de yolda. Cem Yılmaz tarafından kısa bir süre önce yapılan duyuruya göre ünlü oyuncu serinin dördüncü bölümü üzerindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Diğer bölümlerin de 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Sinema salonlarında izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanan Cem Yılmaz’ın yeni film serisini sizin gibi biz de dört gözle bekliyoruz. Serinin diğer filmleriyle ilgili detaylar geldiğinde paylaşacağız, takipte kalın.

 

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Karakomik Filmler heyecan yarattı, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.