Karşılıksız aşkına teselliyi 70'lerde buldu

Kayseri'de yaşayan Ali Memil, 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giyerek 'aşk acısı'nı unutmaya çalışıyor.

ads ads ads ads ads
11/06/2024

ads
Karşılıksız aşkına teselliyi 70'lerde buldu

Kayseri'de yaşayan Ali Memil, 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giyerek 'aşk acısı'nı unutmaya çalışıyor.

Mobilya sektöründe çalışan Ali Memil 6 yıl önce aşık olduğu bir kadından karşılık bulamadı. Başka birisiyle de evlenmeyen ve karşılıksız aşkın üzüntüsüyle hüzünlü müzikler dinlemeye başlayan Memil, daha sonra aşkların tutkulu yaşandığı 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giymeye başladı. 

İş haricinde 1970'lerin modası İspanyol paça pantolon, renkli, desenli ve uzun yaka gömlek, kösele ayakkabı giyen Memil, saçlarını da Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay'ın saç tarzına benzetti. 

Tarzı, nostalji kıyafetleri, uzun saçı ve bıyık modeliyle dikkati çeken Memil'i görenler, sık sık fotoğraf çektiriyor. 

"ÇOK SEVMİŞTİM, OLMADI"

6 yıldır 1970'li yılların modasına göre giyindiğini belirten Memil, "İnsanlar çok beğeniyor. Öyle kötü bir yorum almadım. 'Abi Orhan Gencebay gibisin', 'Abi Ferdi'ye benziyorsun', 'Abi çok güzel olmuşsun', 'Tarzın harika', 'Bu ne karizma' gibi tepkiler alıyorum. Güzel şeyleri duymak mutlu ediyor. Fakat bu tarz bir duruş, başkası beğensin diye değil. Aslında bu iş aşk hikayesine dayanmakta. Birini çok sevmiştim, her şeyimi verecek, feda edecek kadar çok sevmiştim, olmayınca bunu bir şekilde dışarıya atmam gerekiyordu ki bana zarar vermesin. Böyle kafamı dağıttım" dedi. 

11/06/2024 16:04
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS:
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.