Kerem Bürsin'in paylaşımı sosyal medyayı salladı

Oyuncu Kerem Bürsin'in Instagram hesabında paylaştığı kaslı vücudu sosyal medyayı salladı.

ads ads ads ads ads
26/04/2024

ads
Kerem Bürsin'in paylaşımı sosyal medyayı salladı

'Şeref Meselesi', 'Güneşi Beklerken', 'Ulan İstanbul', 'Sen Çal Kapımı' ve 'Ya Çok Seversen' gibi yapımlarda yer alan Kerem Bürsin, aktif kullandığı Instagram hesabında yayınladığı karelerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

37 yaşındaki oyuncu bu defa ayna karşısında verdiği pozla gündem oldu.

Kaslarını sergileyen Kerem Bürsin'e yorum yağdı. Hayranları, "Yunan heykeli gibi", "Kasların çok iyi", "Muhteşem görünüyor" diye yazdı.

HAFTANIN 5 GÜNÜ SPOR YAPIYOR

Haftanın 5 günü spor yapan Bürsin, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak duruyor. Kasları daha doğal dursun diye çalışırken kendi vücut ağırlığını kullanıyor. 

Yumurta, kuzu eti, yoğurt, badem, mürdüm eriği, kayısı, avokadolu salata vazgeçilmezleri. Protein tozları ve takviye gıdaları tercih etmiyor.

26/04/2024 22:35
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Kerem Bürsin, paylaşım,
MANŞETLER

HK YAŞAM

Yapay zeka, kozmik patlamaları analiz ediyor

HK YAŞAM - TEKNOLOJİ

Warwick Üniversitesi'nde yürütülen yeni bir araştırma, yapay zeka kullanarak süpernova patlamalarını analiz ediyor. Makine öğrenimi sayesinde, süpernovaların simülasyonları bir saniyeden kısa sürede oluşturulabiliyor, bu da şu anki 90 dakikalık süreci büyük ölçüde hızlandırıyor. Araştırma, bu sayede gökbilimcilerin süpernovaların neden ve nasıl gerçekleştiğini daha iyi anlamalarını sağlayacak.

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.