Kıbrıs Amerikan Üniversitesi “Mini Art Fest II” açılışı yarın yapılıyor!

ads ads ads
24/05/2022

ads
ads
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi “Mini Art Fest II” açılışı yarın yapılıyor!

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin gerçekleştireceği sanat festivali “Mini Art Fest II” kesişme temasıyla sanat alanındaki tüm disiplinleri biraraya getiriyor.

25-26-27 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan sanat festivalinin açılışı Kıbrıs Amerikan Üniversitesi’nin yerleşkesinin bulunduğu Lefkoşa Surlariçi Arabahmet bölgesi 55/57 Social Space’te yapılacak. “Kesişme” temasıyla sanatseverleri ve sanatçıları biraraya getirecek olan “Mini Art Fest II”de mimarlık, seramik, kısa film atölyeleri ve enstalasyonların yanı sıra KAÜSEM Moda Tasarımı kursunun özel defilesiyle de göz dolduracak.

Sanat festivali ayrıca özel sanatçıların ve sürpriz konukların yer alacağı söyleşiler, atölye sonrası sergiler, müzik performansları ve gösteriler tüm Kuzey Kıbrıs’ta öğrenim gören öğrencilerin ve halkın katılımına açık olacak. Sanata ilgi duyan ve sanatla uğraşan tüm öğrencilerin ve halkın katılacağı “Mini Art Fest II” farklı disiplinlerdeki sanatçılar ve sanatçı adaylarının fikir paylaşımı yapabileceği bir platform haline gelecek.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi “Mini Art Fest II”nin açılışı festivalin ana merkezi 55/57 Social Space’te 25 Mayıs Çarşamba günü saat 10:00’da yapılacak. Birçok farklı disiplinin “kesişme temasıyla bir araya geleceği sanat festivaline tüm öğrenciler, sanatçılar, sanatçı adayları ve halkımızın davetli olduğu bildirildi.

Etkinlik programına Kıbrıs Amerikan Üniversitesi sosyal medya hesaplarından ulaşılabileceği belirtildi.

 

24/05/2022 19:27
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Kıbrıs Amerikan Üniversitesi “Mini Art Fest II” açılışı yarın yapılıyor!
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.