HABER KIBRIS

Kıbrıs, “Best model”lerini seçti

ads
10/09/2017

Kıbrıs, “Best model”lerini seçti
ads

10 bayan, 12 bay finalistlin yarıştığı gecede bayanlarda birinci Pembe Güney, ikinci Gülten Gülduran ve üçüncü Aybüke Özmen olurken baylarda ise birinci Ali Sarıkaya, ikinci Enes Doğan ve üçüncü Selçuk Okyar oldu.

Pembe Güney ve Ali Sarıkaya Paris’teki “Best Model Of The World” yarışmasında ülkemizi temsil etme hakkını kazandı. 8 Aralık’ta Paris’e gidecek olan Pembe ve Ali 11 Aralık’ta podyumda ülkemizi temsil edecek

“Best Model of The North Cyprus” final gecesi, önceki akşam Le Chateau Lambousa Hotel’de gerçekleşti. 10 bayan, 12 bay finalistlin yarıştığı büyük gecenin sonunda 2017 yılının Best Modelleri seçildi.

“Best Model of The North Cyprus” yarışmasında bayanlarda birinci Pembe Güney, ikinci Gülten Gülduran ve üçüncü Aybüke Özmen olurken baylarda ise birinci Ali Sarıkaya, ikinci Enes Doğan ve üçüncü Selçuk Okyar oldu. Aybüke Özmen ve Petru Sergiu Matiuc Best “Catwalk” seçilirken “Best Photo” modeli Ayse Samlı ve Taner Ateş oldu. “Collezione Özel Ödülü”nü ise Pembe Güney ve Tuncer Ekener aldı. Bu arada yarışmada ikinci seçilen Gülten Gülduran tacını aldıktan sonra heyecandan kısa bir baygınlık geçirdi.

Yarışma Genç TV’den naklen yayınlanırken Fahriye Özay, Nil Kırlangıç, Örge Volkan ve Nil Burak seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattı.

11 Aralık’ta Paris’te ülkemizi temsil edecekler

Pembe Güney ve Ali Sarıkaya Paris’teki “Best Model Of The World” yarışmasında ülkemizi temsil etme hakkını kazandı. 8 Aralık’ta Paris’e gidecek olan Pembe ve Ali 11 Aralık’ta podyumda ülkemizi temsil edecek.

Bu büyük ödülle birlikte kazanan ilk üç bay ve bayan GAÜ eğitim bursunu elde ederken Collezione firmasının seçtiği Pembe Güney ve Tuncer Ekener ise İstanbul’da gerçekleştirilecek Collezione 2018 yaz koleksiyonunun katalog çekimlerinde yer alacak. Ayrıca Best Modeller OE Production himayelerinde oyunculuk dersi ve yeni çekilecek olan “Kayıp Mektup” filminde rol alma fırsatı yakaladı.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Aybüke Özmen, Best Model of The North Cyprus, Best Model Of The World, Gülten Gülduran, Pembe Güney
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems