Kıbrıs Kanalları İnternetten Nasıl Canlı İzlenir?

ads
ads
06/05/2019

ads
ads
Kıbrıs Kanalları İnternetten Nasıl Canlı İzlenir?

Yavru vatan Kıbrıs'ta Türksat uydusu üzerinden yayın yapmakta olan onlarca televizyon kanalı bulunmakta. Kıbrıs'ta ilgiyle takip edilen bu kanallar Türkiye'den de  özellikle Kıbrıs'ın kültürel ve sosyal yaşamı merak eden vatandaşlar tarafından ilgiyle izleniyor. Peki Kıbrıs'ta hangi kanallar hangi temada yayın yapmakta? Bu kanalları internet üzerinden hangi platformda izleyebiliriz?

Kıbrıs Kanalları internet üzerinden nasıl canlı izlenir?

Türkiye'nin ilk televizyon portalı canlitv.com aracılığıyla dilediğiniz televizyon kanalının canlı yayınına ulaşmak artık çok kolay. 2005 yılından günümüze faaliyetlerini sürdüren, Türkiye'nin ilk ve en büyük tv portalı canlitv.com'da ulusal, yerli, yabancı yüzlerce televizyon kanalının canlı yayını bulunuyor. Kıbrıs kanallarının da bir çoğunun yayın hizmetlerini üstlenen canli tv aracılığıyla dilediğiniz kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda canlitv.com'da kanalların canlı yayınını izlerken, diğer yandan da televizyon dünyasında yaşanan son dakika gelişmeleri, popüler dizi ve televizyon programları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanalların canlı yayınlarına, reyting sonuçları, yayın akışları ve televizyon dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için canlıtv'yi ziyaret etmeyi unutmayın!

Kıbrıs Kanalları

BRT TV 1 - Ülkenin ilk televizyon kanalıdır. 1963 yılından günümüze yayın faaliyetlerini sürdürmektedir.  Her sabah saat 05:55'te İstiklal Marşı okunur, gün boyunca Kıbrıs ve Dünya gündeminden haberler yayınlanır.

BRT TV2 - 1993 yılında kurulmuştur. Bayrak Radyo Televizyon kurumuna bağlı olarak hayata geçirilen ikinci televizyon kanalıdır. Kanalın yayın akışı listesinde BRT1'in aksine belgesel, spor ve sinema yayınları da yapılmaktadır.

ADA TV - ''KKTC'nin ilk ve tek haber kanalı'' sloganıyla 20 Temmuz 2008 tarihinde görkemli bir açılışla yayın hayatına başlayan Ada TV'de Kıbrıs ve Dünya gündeminden haberler yayınlanmaktadır.

KIBRIS GENÇ TV - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ilk özel televizyon kanalı olan Kıbrıs Genç TV 31 Mayıs 1997 tarihinde yayın hayatına başladı. Kanalda her saat başı haber yayınlanmaktadır.

DİYALOG TV - 2016 yılında RTÜK ile yaşanan bir takım problemlerden dolayı yayınlarına ara vermek zorunda kalan Diyalog TV'de haber, siyaset ve tartışma programları yayınlanmaktadır.

06/05/2019 21:09
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: canlitv.com
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.