HABER KIBRIS

Kıbrıs Rent a Car ile Tanıştınız mı?

ads
20/03/2017

Kıbrıs Rent a Car ile Tanıştınız mı?
ads

Kıbrıs’ta hizmet sektörüne farklı bir bakış açısı ile yaklaşan ve müşteri memnuniyet odaklılığı ile farklılık yaratan Kıbrıs Rent a Car araç kiralama alanında her geçen daha çok zirveye yaklaşıyor. Kıbrıs’ın değişen ve gelişen ekonomik yapısı bölgeye gelen Türkiye ziyaretçi sayısının artmasını sağlıyor. Bu durum bölgede Kıbrıs araç kiralama hizmetlerinin ön plana çıkmasında oldukça etkili oluyor.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde akaryakıt fiyatları ve araç fiyatları Türkiye şartlarına göre oldukça ucuz olması nedeniyle bölgede kişisel araç edinme oranının yüksek olmasına sebep olmaktadır. Kişisel araç edinme oranı yüksek olan bir bölgede toplu ulaşım yeteri miktarda gelişmediğinden dolayı bölgeye farklı ülkelerden gelen ziyaretçiler için oto kiralama hizmeti vazgeçilmez olmaktadır. Konforlu ve kaliteli bir oto kiralama hizmeti ile Kıbrıs’ın değişen yüzüne ayak uydurmaya ve bölgenin bilinirliğini arttırmaya çalışan Kıbrıs Rent a Car her zaman sizler için daha iyiyi hedeflemektedir.
Yüksek Güvenlik Esası ile Kıbrıs Rent a Car’ın Kusursuz Hizmeti
Kıbrıs Rent a Car’ın kiralık araç filosunda yer alan araçların tamamı bakımlı, temiz ve son modeldir. Test değerleri yüksek olan kiralık araçları filosunda bulunduran Kıbrıs Rent a Car şirketi en temel amacı her oto kiralama hizmetinin maksimum güvenlik şartları altında gerçekleşmesini sağlamaktır.

Euro NCap testlerinden başarılı sonuçlarla çıkan araçlar ile Kıbrıs’ta oto kiralama hizmeti vermeyi tercih eden Kıbrıs Rent a Car’ın sunduğu her hizmetin öncelikli karşılığında güven yer almaktadır. Müşteri hizmetleri açısından önemli farklılıklar yaratan Kıbrıs Rent a Car müşterileri ile iletişim kurmanın en kaliteli hizmeti sunacağının bilincinde hareket etmektedir.
Kıbrıs Rent a Car Konforlu Araç Kiralama İmkanları Sunar
Kıbrıs araç kiralama ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunarak müşterilerinin maksimum verim ile yolculuk yapması için çalışan Kıbrıs Rent a Car farklı segment araçları bir araya getiriyor. Araç kiralama hizmetinden en önemli olan unsurlar üzerinde hassas bir şekilde çalışan firmanın her yolculuk tipine uygun çözümler sunan araçları Kıbrıs seyahatlerinin güzelleşmesini sağlıyor.

Uzun yoluculuklar ve kalabalık aileler için hem geniş bagaja sahip hem de iç tasarımı ile uzun yola uygun araçlar sunarken kısa yolculuklar için de daha küçük ve akaryakıt tasarruflu araçları öneriyor. Her yol için çözüm sunan Kıbrıs Rent a Car ile yolculuk yapmak keyfe dönüşüyor.

Kıbrıs Rent a Car

www.kibrisrentacar.com
 

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kıbrıs Rent a Car, araç kiralama, rent a car, en iyi, araç, konfor, haber, kıbrıs, kiralık
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems