Kıbrıs’ın Lider Emlak Sitesi Hangisidir

ads
29/07/2019

ads
ads
Kıbrıs’ın Lider Emlak Sitesi Hangisidir

Son yıllarda konut, iş yeri veya herhangi bir gayrimenkul kiralamak ya da satın almak istendiğinde bunun en kolay yolu nedir? Özelliklerinin yazılabildiği, detaylı arama seçenekleri, fotoğrafları, m2'leri vb. birçok özelliği aynı anda süzülebilen platform gayrimenkul aramak için en kolay yoldur.

Kıbrıs’ta Konut, İş Yeri veya Gayrimenkul Bulmanın En Kolay Yolu Sahibinden KKTC

Hayat her an değişiklik gösterebilmektedir. Çok severek oturduğumuz evlerimizden ya da her gün evimizden daha çok vakit geçirilen iş yerlerinden taşınılması gerekebilir. Hiçbiri olmasa bile yatırım amacıyla yeni gayrimenkuller edinmek istenebilir. Bunlar için günümüzde en kolay yöntem web site aracılığı ile Kıbrıs’ta emlak aramaktır. Bunun için güvenilir ve pratik birkaç web sitesi bulunmaktadır.

Güvenilir ve Pratik Emlak Arama Siteleri

Pazara bakıldığında Kıbrıs’ta İlan bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar emlak arama sitesine sahiptir. Bunlardan iki tanesi sektörde lider konumdadır. Tahmin edileceği gibi sahibindenkktc.com ve diğer bir sitedir. Bu siteler bazı kişiler için rutin ziyaret ettikleri platformlar konumundadır. Sahibindenkktc.com özellik olarak sadece gayrimenkul değil Kıbrıs’ta birçok şeyin aranıp bulunabileceği bir alan haline gelmiştir. Sitelerde aramak istenen içerikler kullanışlı menüleri ile ister seçenekleri seçerek ister özellik yazarak yapılabilmektedir.

Detaylı Arama- Akıllı Sonuçlar

Konut örneği incelendiğinde; odası, büyüklüğü, tuvalet sayısı, kat sayısı, hangi katta olacağı, eşyalı mı eşyasız mı, sahibinden mi yoksa aracıdan mı, balkonlu mu balkonsuz mu şeklinde birden çok özelliği hem tek tek hem de bir bütün halinde aranabilmektedir. Konum tabanlı Lefkoşa Kiralık Ev yapabilen aramalar sayesinde istediğiniz şehirde, istediğiniz mahalle, sokak ve lokasyonda binaların bulunduğu sokakları da görerek arama yapılabilmektedir. Bu sayede detaylı ve en akıllı sonuçlara ulaşılabilmektedir. Konutun fiyatını görerek, sahibi ya da aracısı ile konuşarak, pazarlık ederek kiralama ya da satın alma yapılabilmektedir.

Doğru Zamanda Doğru İçerik

Her iki platformda bu özellikleri sağlamaktadır. Ancak kullanıcı alışkanlıkları ve şikayet sayıları incelendiğinde sahibindenkktc.com'un daha önde olduğu gözükmektedir. Sahte olarak girilen ilanları kaldırır. Üyelere belli bir ilan girme ve öne çıkartma özellikleri verir. Benzer fotoğrafları ve içerikleri tespit edip kaldırılmasını sağlar. Bu sayede arama yapan kişiler doğru içeriklere doğru zamanda ulaşabilmektedir.

29/07/2019 15:59
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: kıbrıs, emlak
MANŞETLER

HK EKONOMİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.