HABER KIBRIS

Kıbrıs’ta Hangi Oteller Tercih Edilebilir?

ads
10/05/2018

Kıbrıs’ta Hangi Oteller Tercih Edilebilir?

Sizin için de tatil çok önemli bir dönem olabilir. Zaten amacımız tüm yılın stresini atmak değil mi? O sebeple rahat edeceğiniz ve olumlu yorumlara sahip olan bir tesis seçmek birinci önceliğiniz olacaktır. Ama yine de şunu unutmayın ki bir başkasının önerdiği Kıbrıs Girne otel yorumlarına bakarak gideceğiniz tesisten siz memnuniyetsiz olarak ayrılabilirsiniz. Elbette yorumlar sizlere az çok fikir verecektir ama körü körüne yorumlara bakarak hareket etmekte doğru olmaz.

 

Kıbrıs Girne otel en iyisini arıyorsanız tur operasyonunuz bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Otellerin özellikleri söyler ve size hitap eden ayrıntılarına değinir. Yani bire bir konuşmak ve beklentilerinizi bire bir sormanız memnun kalma olasılığınızı daha da arttırmış olur. Kıbrıs Girne otel seçeneğinizde aslında çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Çok büyük tesisler olacağı için beklentileriniz bizce fazlası ile karşılanıyor olacak. Öne çıkan tesislere baktığımızda örneğin Cratos Premium, Acapulco Otel, Lord Palace gibi tesisleri görebilirsiniz.

 

 

Magosa otel tercihi yapacaksanız yine aynı şekilde hem yorumlara bakabilir ama aynı zamanda tesislerin ayrıntı resimlerini ve fotoğraflarını da incelemeyi unutmayınız. Sizlere zaten az çok fikir veriyor olacak. Magosa otellerin arasında ise örneğin Salamis Bay Conti, Arkın Palm Beach gibi tesisleri inceleyebilirsiniz. Bu tesislerin hep ortak özelliği denize sıfır olmaları oluyor. Magosa otel seçenekleri genellikle tatil köyü konseptimde ve denize sıfır plajlı şekilde hizmet veriyor. Yaz tatili için bizce tercih edilecek en önemli tatil anlayışlarından biri alacaktır.

 

 

Bir de Lefkoşa otel seçeneklerine bakalım değil mi? Bu bölgenin diğer bölgelerden ayrıldığı çok önemli bir nokta var. Bölge denize sıfır değil ve dolayısı ile oteller ancak havuz imkanı ile serinlemenizi sağlıyor. En yakın plajlar 20 km uzaklıkta yer alıyor. Ama sizler Lefkoşa otelde konaklama yaparak gün içinde dilediğiniz plaja kolayca ulaşabilirsiniz. Oteller merkezde olduğu için sizleri zorlayacak bir durum olmuyor olacak. Lefkoşa otel ve diğer tüm otelleri nereden inceleyebilirim diyorsanız Kibrisaskina.com adresinden yardım alabilirsiniz. Tüm oteller en ince ayrıntısına kadar detaylandırılmış ve sizlere bilgileri aktarılmıştır.

 

Kaynak : https://www.kibrisaskina.com/

Bu habere tepkiniz:
TAGS: otel, kıbrıs, tatil, Kıbrıs’ta Hangi Oteller Tercih Edilebilir?
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems