Kılıçdaroğlu'ndan ilk mesaj: Ekilen tohumlar fide oldu

ads ads ads ads
31/03/2024

ads
Kılıçdaroğlu'ndan ilk mesaj: Ekilen tohumlar fide oldu

 

CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel seçim sonuçlarının netleşmeye başlamasıyla birlikte sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Kılıçdaroğlu, “Umudu ülkenin dört bir tarafına serpen Cumhuriyet Halk Partisi var olsun” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinin kaybedilmesinin ardından CHP'de düzenlenen kurultayı Özgür Özel'e kaybeden CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimleri sonuçlarına ilişkin önemli bir mesaj yayınladı.

X (Twitter) hesabından sonuçları değerlendiren Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyet'in ruhuna ve devrimlerine sahip çıkan bütün vatan evlatlarına selam olsun" ifadelerini kullandı.

CHP eski lideri Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:

* Umudu ülkenin dört bir tarafına serpen Cumhuriyet Halk Partisi var olsun. Ülkemizi aydınlıklara götürme yolunda son bir adım kaldı. Ekilen tohumlar fide oldu, fideler çınar olacak… Ağaçlar dikip ormanlara kavuşacağız, rüzgarda dans eden yapraklar gibi, yağmura değecegiz, bir olup mücadelemizi sürdüreceğiz, hep beraber ülkemizi aydınlığa kavuşturacağız.

 

 

31/03/2024 22:39
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Kılıçdaroğlu’ndan ilk mesaj: Ekilen tohumlar fide oldu
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.