Kim Kardashian kendi firmasında staj yapacak

ads
ads
23/01/2020

ads ads
Kim Kardashian kendi firmasında staj yapacak

Geçtiğimiz yıldan bu yana avukat olmak için uğraşan Kim Kardashian, başka birinin yanında çalışmamak için kendine firma açtı.

39 yaşındaki televizyon yıldızına babası Caitlyn Jenner, hukuk firması açacak. Kişisel serveti 350 milyon dolar olan Kim Kardashian, zorunlu stajını da kendi kurduğu firmada yapacak. Son bir yıldır günde 18 saat çalıştığını ve yakında bir sınava gireceğini söyleyen Kardashian, "Herkes paramla buraya geldiğimi düşünüyor" demişti.   Öte yandan Kardashian'ın 4 yıl boyunca yakın dostlarıyla çok sık görüşmeyeceği ve yalnızca işine odaklanacağı iddia edildi.

23/01/2020 19:02
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kim Kardashian kendi firmasında staj yapacak
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Survivor finali için yola çıkıldı

HK MAGAZİN

Dün akşam ekranların fenomen yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Artık finale sayılı günler kalırken, dün akşam adada eleme konseyi oluşturuldu ve Survivor 2020’ye veda eden isim belli oldu. SMS oyları sonucunda Berkan Karabulut elenen isim oldu. İşte 12 Temmuz Survivor 2020’de yaşananalar… Dün akşam ekranların fenomen yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Artık finale sayılı günler kalırken, dün akşam adada eleme konseyi oluşturuldu ve Survivor 2020’ye veda eden isim belli oldu. SMS oyları sonucunda Berkan Karabulut elenen isim oldu. İşte 12 Temmuz Survivor 2020’de yaşananalar…

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.