Kim Milyoner Olmak İster'de edebiyatçıdan şiir sorusuna skandal cevap!

ads
ads
14/10/2018

ads ads
Kim Milyoner Olmak İster'de edebiyatçıdan şiir sorusuna skandal cevap!

ATV'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de çıkan meşhur şiir sorusuna edebiyat hocasının yanlış cevap vermesi stüdyodaki ve ekran başındakileri şaşkına çevirdi.

ATV'de Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekrana gelen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de büyük bir sürpriz yaşandı.

Edebiyatla ilgili bir soruyu telefon jokerindeki, Şehir Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde bir öğretim görevlisine soran yarışmacı doğru cevabı veremeyerek elendi.

SORUYU BİLEMEYİNCE JOKER HAKKINI KULLANMAK İSTEDİ

Yarışmacıya, yarışmadaki sesli soruda Nazım Hikmet'in 'Herkes Gibisin' adlı şiirini besteleyen ve seslendiren Cem Karaca'nın şarkısı soruldu. Yarışmacı soruyu bilmediğini söyleyerek telefonla joker hakkını kullanmak istediğini belirtti.

ARKADAŞININ CEVABINA GÜVENEN YARIŞMACI ŞOK YAŞADI

Daha sonra Şehir Üniversitesi'nde Edebiyat Fakültesi'nde öğretim görevlisi olduğunu belirttiği arkadaşına bağlanan yarışmacı soruyu bir kez de arkadaşı için okudu. Soruyu duyan öğretim görevlisi yüzde 90 oranında doğru cevabın Atilla İlhan olduğunu söyledi. Bunun üzerine Atilla İlhan diyen yarışmacı büyük bir şok yaşadı.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Olay sonrasında sosyal medyada Şehir Üniversitesi Edebiyat Fakültesi öğretim görevlisi hakkında birçok yorum yapıldı.

14/10/2018 22:26
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kim Milyoner Olmak İster, edebiyatçı, şiir, soru, cevap,
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 yanıtı: Leş kargaları saldırmaya başladı

HK MAGAZİN - EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi.r, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.