Kim Milyoner Olmak İster'de Fenerbahçe sorusu...

ads ads ads ads
17/06/2024

ads
Kim Milyoner Olmak İster'de Fenerbahçe sorusu...

Fenerbahçeli bir yarışmacı, "Fenerbahçe logosundaki renkler" sorusunu yanlış yanıtlayarak elendi.

Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan bu soru sosyal medyada gündem oldu. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Fenerbahçe taraftarı olan genç yarışmacı Kayra Vardaer, “Fenerbahçe’nin logosunda hangi renk yoktur?” sorusuna yanlış cevap vererek yarışmadan elendi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında "Hangisi Fenerbahçe Spor Kulübü'nün logosunda bulunan renklerden biri değildir" şeklinde soru soruldu. Cevaplar arasında sarı, mavi, kırmızı ve yeşil renkleri yer aldı. Yarışmacı Kayra Vardaer, sorunun ardından şu sözleri dile getirdi: "Güzel bir soru geldi. Yeşil var, ortadaki 'bitki mi' diyeyim, 'yaprak mı' diyeyim... O var. Sarı ve mavi zaten bizim renklerimiz. Lacivert ama burada mavi olarak geçmiş.

Kırmızı olduğunu düşünüyorum. Kırmızı renk yok, C şıkkı kırmızı. Son kararım." Kayra Vardaer'in cevabı vermesi sonrası Kenan İmirzalaoğlu, "Emin miydin Kayra kırmızının olmadığından" diye bir soru yöneltti. Yarışmacı Kayra, "Eminim" cevabını verdi. Cevabın yanlış çıkmasının ardından Kayra Vardaer büyük bir şaşkınlık yaşadı. Kenan İmirzalaoğlu, "O yuvarlak armanın etrafında kırmızı yok muydu" dedi.

Yarışmacı Kayra, "Unuttum" cevabını verdi. Kenan İmirzalaoğlu, "Kırmızı acaba Galatasaray'ın rengi bizde yoktur diye mi aklına geldi. 'Kırmızı yoktur' mu dedin Fenerbahçe'de. Kırmızı bir taraftan da milli rengimiz, bayrağımızın rengi" dedi.

Kenan İmirzalaoğlu son olarak, "Sağlık olsun, 3 tane jokerin vardı. Çok iyi bir yarışmacısın, senle daha uzun süre devam edecektik. O yüzden ben de biraz üzüldüm açıkçası" diye konuştu. Fenerbahçe'nin logosuna dair yanlış cevap veren ve büyük üzüntü yaşayan Kayra Vardaer yarışmadan 50 bin TL ile ayrıldı.

 

17/06/2024 22:50
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Kim Milyoner Olmak İster, fenerbahçe
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.