Kısmi Sokağa Çıkma Yasağını İhlal Eden 2 Kişiye Yasal İşlem

ads ads ads ads
19/01/2021

ads
ads
Kısmi Sokağa Çıkma Yasağını İhlal Eden 2 Kişiye Yasal İşlem

Kısmi sokağa çıkma yasağı kapsamında; dün akşam 22:00 ile bu sabah 05:00’ kadar, ülke genelinde polis tarafından yapılan denetimlerde, toplam 2 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği tespit edildi. 
Bahse konu şahıslar aleyhinde yasal işleme gidildi. 
Polisin olaylarla ilgili soruşturması sürüyor. 

Diğer polisiye haberler:


ÇATALKÖY’DE HIRSIZLIK    
Çatalköy’de 9 Aralık tarihinde Ali Yılmaz’a ait ikametgahın mutfak kapısı açılarak içeriye girilerek 600 STG nakit para çalınması olayında zanlı olarak görülen F.K.(K-38) tutuklandı. 

***
YURT ODASINDAN PARA ÇALDI TUTUKLANDI
Girne’de Murat Tatlı’nın kaldığı yurt odasından 19 bin 165 TL nakit paranın 14-17 Ocak tarihleri arasında çalınması olayıyla ilgili  yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen B.A.(E-28) tutuklandı. 

***
SUÇ İŞLEMEYE TEŞEBBÜS…KENDİNİ TANINMIŞ İŞADAMI OLARAK TANITTI…    
Öte yandan Gazimağusa’da sahtekarlıkla, Girne’de ise kendini tanınmış bir işadamı olarak tanıtarak dolandırmak suretiyle araba satın almaya çalışan iki kişi ile Girne’deki olayla bağlantısı bulunan bir kişi tutuklandı. 
Gazimağusa’da dün meydana gelen olayda, sahtekarlıkla araba almaya çalışan iki kişi tutuklandı. 
Royal King Oto isimli iş yerinde satışa arz edilen bir aracı satın almak amacı ile kullanımlarında bulundurdukları telefonun whatsapp haberleşme hattından başka bir şahsın profil resmini kullanarak mesaj gönderdikten sonra, söz konusu iş yerinde bulunan aracı yurt dışında bulunan başka bir şahsın yönlendirmesi ile sahtekarlıkla almaya teşebbüs eden E.P.(E-34) ve M.T.(E-40) tutuklandı. 
Öte yandan Girne’de Pazar günü Olgaç Uçar’ın, internet sitesi üzerinde satışa sunduğu aracı satın almak amacıyla, M. B. (E-36)  kullanımında bulunan telefondan, dolandırmak kastıyla adı edilene mesaj atarak kendini tanınmış bir iş adamı olarak tanıtıp söz konusu aracı satın almak istediği beyanında bulunduktan sonra, aracı satın almak için pazartesi günü Olgaç Uçar’ın iş yerine gittiği sırada suçüstü tespit edilerek tutuklandı. 
Yürütülen ileri soruşturmada mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan S.C.Y.(E-30) de tutuklandı. 
 

19/01/2021 14:39
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: sokağa çıkma yasağı, polis
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.