Kız arkadaşını kayalıklardan attı

ads
ads
13/01/2017

ads ads
Kız arkadaşını kayalıklardan attı

Fransa'da kız arkadaşını kayalıklardan iterken kamerayla görüntüleyen adam, sosyal medyada eleştiri bombardımanına tutuldu. Görüntülerin gerçek olup olmadığı ise tartışılıyor.

Sosyal medyada izlenme rekorları kırarak viral haline gelen video görüntüleri, görenleri dehşete soktu.

Daily Mail gazetesinin haberine göre; Fransa’da deniz kenarında sevgilisiyle romantik bir gezintiye çıkan genç kadın, erkek arkadaşı tarafından kayalıklardan itilerek yere çakıldı.

Bu akılalmaz olayın yaşandığı anı kamerayla anbean görüntüleyen Fransız adam, video görüntülerini sosyal medyada paylaştı ve kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

Bazı izleyiciler, videonun gerçeği yansıtmadığı ve tamamen kurgulanmış olduğu yönünde yorumlarda bulundu.

Kayalıklardan düşen genç kadının akıbetinin ne olduğu ise bilinmiyor.

İŞİN ASLI SONRADAN ORTAYA ÇIKMIŞTI!

Fransa'daki görüntüler akıllara geçen sene sosyal medyada yayınlanan ve uluslararası basında da yer alan benzer bir videoyu getirdi.

"Uçurumdan düşen sevgilisine yardım etmeyen genç" videosu olarak yayılan sırrı ise sonradan çözülmüştü. Zira görüntülerdeki çiftin Instagram fenomeni Jay Alvarrez ve sevgilisi Alexis Ren olduğu ortaya çıkmıştı. Olayın da sosyal medyada yayımladığı renkli videolarla tanınan Alvarrez'in hem yönetip hem de sevgilisiyle birlikte rol aldığı bir klip çekiminde gerçekleştiği anlaşılmıştı. 

13/01/2017 11:47
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: viral, Sosyal Medya, kız arkadaşını kayalıklardan itti
MANŞETLER

HK ABSÜRD

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.