Kızı ile kaza geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane paylaşımı geldi... Kolundaki detay göze çarptı

Kızı Banu Ilıcalı ile motosiklet kazası geçirmesin ardından ameliyat olan ve koluna platin takılan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, hastaneden paylaşımda bulundu. Acun Ilıcalı'nın kolundaki morluk ve tehlikeli bir yerden kırık olduğu göze çarptı.

ads ads ads ads
01/10/2022

ads
Kızı ile kaza geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane paylaşımı geldi... Kolundaki detay göze çarptı

Sarıyer'de kızı Banu Ilıcalı ile birlikte seyahat ederken motosiklet kazası geçiren ve kolu kırılan Acun Ilıcalı, apar topar hastaneye kaldırıldı. Acun Ilıcalı'ya yalpan ilk müdahalenin ardından doktorlar ameliyat kararı verdi.

Koluna platin takılan ünlü yapımcı ve televizyoncu Ilıcalı, hastaneden taburcu edildi. Ilıcalı, sosyal medya hesabından taburcu olmasının ardından kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanları ile paylaşımda bulundu.

Ilıcalı, "Başta ameliyatımı yapan bu süreçte emeği geçen tüm değerli sağlık personeline, bizi çok güzel ağırlayan hastaneye, Ziyaret ve mesajlarıyla destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum.. Beni evimde hissettiren sevgili hasta bakıcı ve hemşirelerime ayrıca teşekkür ediyorum, onları seviyorum. Tedavim boyunca gördüğüm yoğun ilgi ve sevgi beni çok mutlu etti. İş hayatımda önemli başarılar elde ettim ama bu sevgi paha biçilemez. Bu mutluluğun benim en kısa sürede iyileşmemi sağlayacağına eminim" dedi.

Ünlü yapımcının kolunun çok tehlikeli bir yerden kırıldığı ve morlukların hala durduğu detayı dikkatlerde kaçmadı.

01/10/2022 16:42
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Acun Ilıcalı
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.